Mikroskopas prodentum

„ProDentum“ klinikoje taikomos pažangiausios gydymo metodikos

Nuo šiol „ProDentum“ klinikoje dantų ir dantų šaknų kanalų gydymas atliekamas dar moderniau. Dantų gydymas gali būti atliekamas lazeriu, o dantų šaknų kanalai gydomi mikroskopu. Mikroskopas suteikia galimybę matyti smulkiausias danties daleles ir maksimaliai išvalyti visų šaknų kanalų sistemą, o lazeris skirtas minkštųjų audinių chirurginėms procedūroms atlikti ir jo privalumai, lyginant su įprastine chirurgija, yra akivaizdūs:

  • mažesnis kraujavimas;
  • paprastesnis žaizdos sutvarkymas;
  • greitesnė gijimo trukmė.

Visa tai lemia paciento komfortą ir malonesnį gijimą. Naudojant kitus lazerio režimus, galima dezinfekuoti periodonto kišenes, pagreitinti herpes ar kitų žaizdelių gijimą, balinti ir nujautrinti dantis.  Lazeris pasaulyje plačiai naudojama technologija, tačiau vis dar sukelianti nemažai klausimų. Iš tiesų lazerio veikimo principas gana paprastas: tai yra šviesa, kuri dėl skirtingo bangų ilgio ir energijos koncentracijos gali duoti skirtingą efektą. Todėl lazerio pritaikymas gali būti įvairus: nuo minkštų ir kietų audinių pjovimo iki gijimo (regeneracijos) skatinimo ar dezinfekcijos.

Jeigu susidomėjote pažangiausiomis dantų gydymo metodikomis, kreipkitės į “ProDentum” kliniką adresu: Kalvarijų g. 128A Vilniuje.

Išsamesnė informacija ir registracija: tel.: +370 657 77747 arba el.p.: info@prodentum.lt

 

Dantų gydymas lazeriu

Dantų gydymas lazeriu

 

 

 

 

 

Author Info

Vygandas