fbpx

Implantavimo tyrimų programa naudojant aukštąsias technologijas

Liepos 3-4 dienomis ProDentum klinikoje pacientams buvo atliekama implantacija pasitelkiant aukščiausias šveicariškas technologijas. Šio išskirtinio metodo pagalba pacientai gali pradėti džiaugtis nauju dantimi vos per vieną dieną, kadangi tą pačią dieną įsukamas implantas ir pritvirtinamas galutinis bemetalės keramikos vainikėlis. Įprasto gydymo metu procedūros skildavo į bent du vizitus su 3 – 4 mėnesių pertrauka.

Ši galimybė atsirado ProDentum specialistams kartu su partneriais vystant naujausias implantavimo ir protezavimo technologijas. Liepos 3 dieną ProDentum klinikoje doc. dr. V. Rutkūnas atliko šias naujuoju metodu paremtas implantacijas stebint specialistams iš užsienio – prof. Michel Dard iš Niujorko ir Pedro Goncalves iš Šveicarijos.

ProDentum pacientai gali pasinaudoti galimybe sudalyvauti šioje tęstinėje programoje ir pasinaudoti papildomomis, išskirtinėmis sąlygomis. Tokie pacientai turėtų atitikti keletą medicininių kriterijų. Pirmiausia, turėtų būti netekta vieno ar keleto šoninių dantų apatiniame žandikaulyje. Antra, turėtų būti pakankama kaulinio audinio procedūrai atlikti. Visus šiuos aspektus galima įvertinti nemokamos konsultacijos klinikoje metu, atlikus kompiuterinės tomografijos tyrimą.

Jei suskubsite kreiptis, galite tapti vienu iš pacientų, kuriam atliksime implantaciją išskirtinėmis sąlygomis:

  • Implantacija šveicariškomis priemonėmis su 30% nuolaida;
  • Nemokamas detalus dantų, sąkandžio bei smilkininio-apatinio žandikaulio sąnario būklės ištyrimas konsultacinio vizito metu;
  • Nemokama konsultacija ir panoraminė rentgeno nuotrauka;
  • Intensyvesnė, nei įprastai, priežiūra gydymo metu;
  • Reguliarūs nemokami profilaktiniai vizitai ir konsultacijos;
  • Garantija dėl protezinių konstrukcijų.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Visos naujienos
Susisiekite

Šeimyniškių g. 44, Vilnius

+370 657 77747

Facebook

Registruotis

Išsami informacija padės kuo efektyviau suplanuoti Jūsų vizitą! Būtume dėkingi, jei registruodamiesi:

  • Aprašytumėte problemą, dėl kurios kreipiatės
  • Jei žinote, nurodytumėte specialistą, į kurį norėtumėte kreiptis
  • Jums patogius vizitų laikus
  • Jeigu turite, pridėtumėte papildomą medžiagą (rentgeno/foto nuotraukas, išrašų kopijas ir kita)
Pasirinkti
Nepasirinktas joks failas

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir tiesioginės rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jei nesutinkate, slapukų Jūsų įrenginyje netalpinsime, tačiau kai kurios svetainės funkcijos gali iš dalies ar visiškai neveikti. Plačiau

Sutinku