Pacientų registravimo ir paslaugų teikimo tvarka

10 žingsnių principas organizuojant vizitus Prodentum klinikoje
 1. Registruokitės vizitui +370 657 77747 arba info@prodentum.lt detaliai nurodydami savo nusiskundimus ir gydymo poreikį. Atsiųskite el. paštu savo turimas rentgeno nuotraukas, išrašus, gydymo planus. Esant poreikiui, bus suorganizuota nuotolinė konsultacija.
 2. Užpildykite Jums atsiųstą trumpą elektroninę apklausos formą (COVID anketa). Atsiųskite ją info@prodentum.lt likus ne mažiau nei 24 val. iki Jūsų vizito.
 3. Prieš išvykstant į kliniką turite švariai nusiplauti rankas, veidą, išsivalyti dantis. Naudojimasis klinikos WC ir kitomis pagalbinėmis patalpomis bus ribotas.
 4. Laukiamajame pacientai turi būti kuo trumpiau (iki 5 min). Todėl atvykite be lydinčiųjų asmenų ir laiku. Jeigu atvykstate su lydinčiu asmeniu, jis turi užpildyti COVID anketą. Laukite automobilyje ar prie įėjimo į kliniką (pagal galimybes). Užeiti į kliniką jus pakvies administratorė telefono skambučiu. Su savimi pasiimkite kuo mažiau daiktų bei dėvėkite kaukę.
 5. Užėję į tambūrą stabtelkite, mūsų darbuotoja pamatuos Jūsų temperatūrą ir užduos keletą klausimų. Gavus leidimą užeiti, pasikabinkite rūbus, užsidėkite antbačius bei dezinfekuokite rankas bei užsidėkite plastikines pirštines. Išimtinais atvejais galime paprašyti užsidėti papildomas apsaugos priemones (pvz. vienkartinę kepurėlę).
 6. Eikite tiesiai į gydytojo kabinetą. Jo duris Jums atidarys ir uždarys personalas. Jeigu tokios galimybės nėra – luktelkite laukiamajame. Užpildysite antrą kartą CovidF1 anketą.
 7. Gydytojui leidus atsisėkite į kėdę, nusiimkite kaukę. Paprašysime paskalauti burną chlorheksidino ir vandenilio peroksido tirpalais.
 8. Vizito metu bus stengiamasi atlikti kuo daugiau darbų, mažinti vizitų skaičių. Naudosime papildomas priemones mažinančias aerozolio formavimąsi ir kenksmingumą. Kai kurios procedūros (pvz. profesionali burnos higiena) gali būti atliktos modifikuota technika. Procedūros metu reiks atlikti tarpinius skalavimus.
 9. Atlikto ir tolimesnio gydymo eigą aptarsite gydytojo kabinete, dėvėkite kaukę, pirštines. Atsiskaityti už paslaugas geriausia bankine kortele arba pavedimu. Registratūroje neužtrukite ilgiau nei 3 min. Jeigu vizitą suderinti reikia daugiau laiko – tą atliksime telefonu.
 10. Po vizito, jeigu dviejų savaičių bėgyje pasikeistų bent vienas atsakymas į anketos klausimus – būtinai informuokite mus +370 657 77747 arba info@prodentum.lt
Kokios priemonės naudojamos Prodentum klinikoje Jūsų saugumo užtikrinimui.

PAGRINDINĖS

 1. Konsultuojantis su Higienos institutu (HI), parengta ir Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui (www.nvsc.lt) pateikta detaliai aprašyta ir įstatyminius aktus atitinkanti paslaugų teikimo tvarka.
 2. Pacientai filtruojami, t.y. atliekamas triažas. Priimami tik simptomų neturintys pacientai (pildomos anketos, matuojama temperatūra).
 3. Retinami ir ilginami pacientų vizitai, griežtai reguliuojamas jų srautas.
 4. Sustiprintas valymo, dezinfekcijos, sterilizavimo ir vėdinimo režimas.
 5. Suformuotos atskiros gydytojų komandos.
 6. Personalas naudoja aukšto lygio asmens apsaugos priemones. Dalis jų naudojama ir pacientams.
 7. Mažinamos aerozolį ir dulkes generuojančios procedūros.
 8. Dažniau skalbiama personalo apranga.
 9. Įdiegta pagalbinė įranga leidžianti integruoti į aerozolį dezinfekcines medžiagas bei mažinti aerozolio kenksmingumą.
 10. Atskirtos „švarios“ ir „nešvarios“ zonos.
 11. Periodiškai naudojamas UV-C uždaro tipo aparatas, naikinantis ore esančias bakterijas bei virusus.
 12. Reguliarus personalo sveikatos tikrinimas.
 13. Nuolatinės konsultacijos su NVSC, HI, SAM bei odontologų rūmais.

PACIENTŲ SAUGUMUI PADIDINTI PAPILDOMAI NAUDOJAMA:

 1. Vykdomi periodiniai personalo mokymai.
 2. Naudojamos moderniausios skaitmeninės odontologijos technologijos, mažinančios vizitų skaičių ir trumpinančios vizitų trukmę (skaitmeninis planavimas, gidinė implantacija, skaitmeninis protezavimas ir pan.).
 3. Aerozolį negeneruojančios procedūros ir konsultacijos bei rizikos pacientų gydymas atliekamas pirmoje dienos pusėje.
 4. Pradėti naudoti specialūs protezų apdirbimo įrenginiai, kurie surenka dulkes.
 5. Naudojami antgaliai ir atsiurbimo sistemos, kurios mažina užsikrėtimo riziką.
 6. Atlikta rekuperacinės sistemos revizija. Pagal galimybes nenaudojamas oro kondicionierius.
 7. Keturių darbo rankų principo naudojimas.
 8. Burnos izoliacinių priemonių naudojimas.

PRIEŠ ATVYKSTANT Į KLINIKĄ PRAŠOME UŽPILDYTI NESUDĖTINGĄ KLAUSIMYNĄ/COVID ANKETĄ.

JĄ GALITE ATSISIŲSTI PASPAUDĘ NUORODĄ —> ČIA

 

Visos naujienos
Susisiekite

Šeimyniškių g. 44, Vilnius

+370 657 77747

Facebook

Registruotis

Išsami informacija padės kuo efektyviau suplanuoti Jūsų vizitą! Būtume dėkingi, jei registruodamiesi:

 • Aprašytumėte problemą, dėl kurios kreipiatės
 • Jei žinote, nurodytumėte specialistą, į kurį norėtumėte kreiptis
 • Jums patogius vizitų laikus
 • Jeigu turite, pridėtumėte papildomą medžiagą (rentgeno/foto nuotraukas, išrašų kopijas ir kita)
Pasirinkti
Nepasirinktas joks failas

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir tiesioginės rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jei nesutinkate, slapukų Jūsų įrenginyje netalpinsime, tačiau kai kurios svetainės funkcijos gali iš dalies ar visiškai neveikti. Plačiau

Sutinku