fbpx

Projektas “Navigacinės dantų implantacijos ir odontologinių procedūrų technologijos, paremtos papildančios realybės, hologramų ir CAD/CAM principais, sukūrimas ”

Projekto tikslas:

Ištirti virtualios ir papildančios realybės bei hologramų panaudojimą odontologijoje, ir sukurti skaitmenines bei papildančios realybės technologijas, bei apjungti jas su egzistuojančiomis CAD/CAM ir 3D spausdinimo technologijomis.

 

Projekto santrauka:

Projekto metu bus kuriamos sudėtingos, daugiakomponentės odontologijai skirtos skaitmeninės technologijos, leisiančios planuoti ir valdyti gydymo procesą. Tokių technologijų apibrėžimas nėra lengvas ir vienareikšmiškas. Projekto metu planuojamos sukurti technologijos bus kompleksinės, apimančios:

– medicinos vaizdų integravimą ir panaudojimą taikant papildytos realybės bei holografijos technologijas;

– remiantis vaizdų integravimu, bei pritaikius papildytos realybės bei holografijos technologijas, bus sukurtos gydymo planavimo, valdymo realiu laiku, bei kontrolės sistemos;

– naujos skaitmeninės technologijos bus kliniškai ištirtos ir įvertintas jų tikslumas, patikimumas ir reali įtaka gydymo rezultatams – tik tokios technologijos bus skirtos pateikti rinkai – pilnai atitinkančios šiuolaikinių medicinos technologijų ištyrimo ir saugumo, bei efektyvumo standartus.

Projekto metu, remiantis sukurtomis technologijomis, planuojama sukurti ir išvystyti kombinuotus produktus/paslaugas – įrodymais pagrįstus, išbandytus klinikinių tyrimų metu, inovatyvius gydymo būdus, skirtus odontologijai.

Sukurtų inovacijų komercializavimo kelių yra keli:

– technologijų perdavimas odontologinių prietaisų ir technologijų gamintojams;

– paslaugų teikimas kitoms odontologijos ir dantų technikų įmonėms;

– odontologinių paslaugų teikimas UAB „Prodentum“ klinikose taikant projekto metu sukurtas technologijas.

 

Projekto trukmė:

Projektas pradėtas įgyvendinti 2018 m. birželio 6 d., planuojama projektą užbaigti 2021 m. gegužės 31 d.

 

Projektas finansuotas 

Europos regioninės plėtros fondo lėšomis (ES struktūrinės paramos lėšomis). Projektui skirta 337.458,17 EUR ES struktūrinės paramos lėšų, UAB „Prodentum“ klinika prisideda prie projekto įgyvendinimo 196.872,54 EUR. Bendras įgyvendinamo projekto tinkamų išlaidų biudžetas yra 534.330,71 EUR.

 

Laukiami projekto rezultatai ir nauda:

– įsigyta moderni mokslinių tyrimų įranga;

– projekto metu planuojama sukurti 2 naujų odontologijai skirtų technologijų prototipus;

– sukurta 1 ilgalaikė tyrėjų darbo vieta.

Laukiama projekto nauda – tai visų pirma padidėjęs paslaugų kokybė klinikos pacientams, klinikos darbo našumo padidėjimas, sėkmingas projekto metu sukurtų technologijų komercializavimas.

 

Daugiau informacijos:

UAB „Prodentum“ klinikos administratorė

El. paštas: info@prodentum.lt

Tel.: +370 657 77747

Visos naujienos
Susisiekite

Šeimyniškių g. 44, Vilnius

+370 657 77747

Facebook

Registruotis

Išsami informacija padės kuo efektyviau suplanuoti Jūsų vizitą! Būtume dėkingi, jei registruodamiesi:

  • Aprašytumėte problemą, dėl kurios kreipiatės
  • Jei žinote, nurodytumėte specialistą, į kurį norėtumėte kreiptis
  • Jums patogius vizitų laikus
  • Jeigu turite, pridėtumėte papildomą medžiagą (rentgeno/foto nuotraukas, išrašų kopijas ir kita)
Pasirinkti
Nepasirinktas joks failas

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir tiesioginės rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jei nesutinkate, slapukų Jūsų įrenginyje netalpinsime, tačiau kai kurios svetainės funkcijos gali iš dalies ar visiškai neveikti. Plačiau

Sutinku