fbpx

Spauda apie mus

 

Interviu su doc. dr. V. Rutkūnu dienraščio „Lietuvos Rytas“ priede “Gyvenimo būdas” apie naujausias odontologijos tendencijas, padedančias sugrąžinti šypseną. 

 

 

 

 

 

Interviu su doc. dr. V. Rutkūnu dienraščio „Lietuvos Rytas“ priede “Gyvenimo būdas” apie dantų implantų patikimumą ir galimybes.

 

 

 

 

Interviu su doc. dr. V. Rutkūnu dienraštyje „Lietuvos Rytas“ apie skaitmeninių technologijų panaudojimą dantų protezavime.

 

 

 

Žurnalo „Dental Forum“ (lenkų k.) straipsnis apie tarptautinėje Europos ortopedinės odontologijos asociacijos (European Prosthodontists Association) suvažiavime dalyvavusį doc. dr. V. Rutkūną.

 

 

 

 

Interviu su doc. dr. V. Rutkūnu dienraštyje „Lietuvos Rytas“ apie efektyvų likusių dantų ir implantų panaudojimą gydant bedančius žandikaulius.

 

 

 

 

„Tarptautinio ortopedinės odontologijos“ žurnalo (International Journal of Prosthodontics) straipsnis apie doc. dr. V. Rutkūną Tarptautinės odontologijos tyrimų asociacijos (International Association for Dental Research) suvažiavime 2004 m. Honolulu (JAV) laimėjusį Frechette Award apdovanojimą už mokslinį tyrimą dantų protezavimo srityje.

 

Susisiekite

Šeimyniškių g. 44, Vilnius

+370 657 77747

Facebook

Registruotis

Išsami informacija padės kuo efektyviau suplanuoti Jūsų vizitą! Būtume dėkingi, jei registruodamiesi:

  • Aprašytumėte problemą, dėl kurios kreipiatės
  • Jei žinote, nurodytumėte specialistą, į kurį norėtumėte kreiptis
  • Jums patogius vizitų laikus
  • Jeigu turite, pridėtumėte papildomą medžiagą (rentgeno/foto nuotraukas, išrašų kopijas ir kita)
Pasirinkti
Nepasirinktas joks failas

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir tiesioginės rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jei nesutinkate, slapukų Jūsų įrenginyje netalpinsime, tačiau kai kurios svetainės funkcijos gali iš dalies ar visiškai neveikti. Plačiau

Sutinku