Technologijos

Dinaminė navigacija tai itin tiksli dantų implantacijos procedūra.

Dinaminė navigacija tai itin tiksli dantų implantacijos procedūra.

ProDentum yra pirmoji klinika Lietuvoje pradėjusi naudoti šį inovatyvų implantacijos metodą. Tai virtualia realybe ir dinamine navigacija paremta dantų implantacijos procedūra. Implantacijos metu speciali programinė įranga gydytojui praneša, kurioje vietoje ir kaip tiksliai turi būti įsuktas implantas. Tokiu būdu yra užtikrinamas maksimalus implantacijos rezultatas ir sumažinama komplikacijų tikimybė, praktiškai yra eliminuojamas žmogiškosios klaidos faktorius.

Skaitmeninė rentgeno diagnostika

Pacientų tyrimai klinikoje „ProDentum“ atliekami naudojant skaitmenines rentgeno priemones. Taikydami šį metodą, parengiame dentalines bei panoramines nuotraukas, atliekame 3D kompiuterinės tomografijos tyrimus. Tai – būdas gauti maksimalaus tikslumo duomenis naudojant minimalų apšvitos kiekį.

Duomenys, saugomi kompiuterinėse laikmenose, gali būti peržiūrėti bet kurio paciento gydymą atliekančios komandos nario. Tokiu būdu gydymo procesas vyksta operatyviau, taupant paciento laiką.

Intraoralinis skeneris

Naujausia technologija, suteikianti alternatyvą įprastiems atspaudams. Be to, jog suteikia daugiau kokmforto pacientui ir pagreitina technologinius procesus, naudojamas ir diagnostikoje bei implantacijos planavime. Intraoraliniu skeneriu gautų 3D vaizdų pagalba pacientai supažindinami su dantų būkle. Taip pat naudojamas dantų spalvos nustatymui. 

Spalvų nustatymo technologijos

Dantų spalvos nustatymas – vienas sudėtingiausių estetinės odontologijos etapų. Siekdami kuo geresnių rezultatų – kuo tiksliau nustatyti paciento dantų spalvą – naudojame modernią įrangą – specialius „Spectroshade“ spektrofotometrus. Šiais įrenginiais atliktų tyrimų duomenis – objektyvią informaciją apie paciento dantų spalvą – paprasta išsaugoti ir perduoti dantų technikui. Tam, kad gauti rezultatai būtų maksimaliai tikslūs, klinikoje įdiegta ir specialaus apšvietimo sistema, taikomas skaitmeninės fotografijos metodas.

Dantų implantų stabilumo vertinimas

Ne visiems pacientams dantų implantų adaptacija vyksta vienodu greičiu. Šis procesas priklauso nuo kelių rodiklių: paciento fiziologijos, kaulo kokybės, dantų implantų kokybės ir taikytos technikos atliekant gydymą. Norėdami įsitikinti, kad pacientui įsuktas danties implantas yra visiškai sugijęs ir jau gali būti protezuojamas, naudojame dantų implantų stabilumui matuoti skirtą „Osstell“ įrenginį. Stabilumo tyrimas, naudojant šį įrenginį, atliekamas operatyviai, nesukeliant diskomforto pacientui. Gauti tyrimo rezultatai itin aktualūs tuo atveju, kuomet siekiama ant implanto kuo greičiau pritvirtinti protezą.

Dantų implantai

Klinikos darbuotojai turi sukaupę patirtį dirbant su įvairiomis implantų sistemomis: Nobel Biocare, Dentsply, Camlog, Biohorizons, Megagen, 3M, Neobiotech, Dentium, Straumann. Todėl gali teikti protezavimo paslaugas ir pacientams, kuriems implantacijos procedūra buvo atlikta kitur.

Komfortiška odontologinė įranga

Tam, kad galėtume užtikrinti pacientų komfortą ir pasiekti aukščiausią darbo kokybę, naudojame tik patikimų gamintojų įrangą ir medžiagas. Šiuo metu praktikoje naudojame užsienio kompanijų Ivoclar-Vivadent, KaVo, Kerr, Melag, Noritake, Planmeca, Vita, W&H, 3M, Heraeus ir kitų gamintojų produktus.

Procedūros, kurios trunka ilgiau, atliekamos minkštose kėdėse, naudojant papildomas, didesnį patogumą užtikrinančias, priemones. Pacientams, kuriuos kamuoja dantų gydymo baimė, siūlome gydymo taikant bendrąją nejautrą paslaugas.

Estetinė šypsenos ir veido analizė

Klinikos darbuotojai turi sukaupę patirtį dirbant su įvairiomis implantų sistemomis: Nobel Biocare, Dentsply, Camlog, Biohorizons, Megagen, 3M, Neobiotech, Dentium, Straumann. Todėl gali teikti protezavimo paslaugas ir pacientams, kuriems implantacijos procedūra buvo atlikta kitur.

Skaitmeninė dantų protezų gamybos laboratorija

Protezų gamybos metu, taikant CAD / CAM technologijas, naudojamas šioje srityje pirmaujančių gamintojų įrenginiai: intraoralinis bei laboratorinis skaitmeniniai skeneriai (3Shape), VHF frezavimo įrenginys, 3D spausdintuvas (Autodesk) ir kt. Šių priemonių naudojimas – tai būdas išgauti aukščiausią kokybę, nepriekaištingą tikslumą bei maksimaliai sutrumpinti itin estetiškai atrodančių protezų gamybos laiką.

Susisiekite

Šeimyniškių g. 44, Vilnius

+370 657 77747

Facebook

Registruotis

Išsami informacija padės kuo efektyviau suplanuoti Jūsų vizitą! Būtume dėkingi, jei registruodamiesi:

  • Aprašytumėte problemą, dėl kurios kreipiatės
  • Jei žinote, nurodytumėte specialistą, į kurį norėtumėte kreiptis
  • Jums patogius vizitų laikus
  • Jeigu turite, pridėtumėte papildomą medžiagą (rentgeno/foto nuotraukas, išrašų kopijas ir kita)
Pasirinkti
Nepasirinktas joks failas

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir tiesioginės rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jei nesutinkate, slapukų Jūsų įrenginyje netalpinsime, tačiau kai kurios svetainės funkcijos gali iš dalies ar visiškai neveikti. Plačiau

Sutinku