Apie mus

„ProDentum“ pavadinimas byloja apie siekį suteikti pacientams aukščiausio profesionalumo paslaugas. „ProDentum“ klinika įsikūrusi Vilniaus centre, susisiekimo atžvilgiu patogioje vietoje, adresu Šeimyniškių g. 44.

ProDentum vertybės

Mūsų pavadinime užkoduotas profesionalumas – tikime, kad būtent jis yra tiesiausias kelias į sveiką šypseną per:

Pasitikėjimu grindžiamą paciento ir gydytojo ryšį

Reiklumą mūsų darbo kokybei ir besąlygišką rūpinimąsi pacientu

Optimalius gydymo metodus, visapusiškai tenkinančius pacientą

Kodėl verta rinktis ProDentum?

Profesionalumas

Aukštai gydymo kokybei pasiekti reikalinga išskirtinė gydytojų odontologų kompetencija, koordinuotas komandinis darbas bei rūpestingumas ir pagarba pacientui, todėl gydymą mūsų klinikoje atlieka savo sričių odontologai specialistai, stažavęsi daugelio užsienio šalių (JAV, Vokietijos, Japonijos, Italijos ir kt.) universitetuose, konferencijose bei mokymuose. ProDentum komanda yra aktyviai įsitraukusi į mokslinę veiklą, organizuoja tobulinimo renginius ir išlieka tarp lyderių savo srityje.

Modernumas

ProDentum pacientų gydymui naudojama naujausia odontologijos įranga ir skaitmeniniai prietaisai, leidžiantys išgauti maksimaliai tikslias bei estetiškas restauracijas. Dantų implantacija planuojama remiantis 3D vaizdų analize, o specializuotos įrangos (pvz. spektrofotometro) naudojimas leidžia pasiekti nepriekaištingą dantų protezų estetiką. Mūsų laboratorijos ištekliai ir priemonės leidžia suteikti greitą laikinų ir nuolatinių protezų gamybos paslaugą. Dantų protezams gaminti naudojami skaitmeniniai 3D skeneriai bei frezavimo/spausdinimo įrenginiai (CAD/CAM įranga – angl. „computer assisted design/computer assisted milling“).

Rūpestingumas

Aukšta darbo rezultatų kokybė pasiekiama tuomet, kai pacientas yra motyvuotas bei žino jam aktualią, su gydymu susijusią informaciją. Pacientus, atvykusius į ProDentum, išsamiai ir objektyviai supažindiname su atliekamų procedūrų specifika, alternatyvomis, rezultatais. Baigus gydymą toliau rūpinamės mūsų pacientais, juk pacientų priežiūra baigus gydymą, priminimai apie profilaktinius vizitus, pacientų mokymas, higieninių įgūdžių formavimas – ypač svarbūs siekiant užtikrinti gerus ilgalaikius rezultatus.

Saugumas

Rinkdamiesi naujausias ir moderniausias metodikas, remiamės kritiniu požiūriu bei moksliniais tyrimais, siekdami užtikrinti pacientų saugumą. Besąlygiškai laikomasi higieną ir radiacinę saugą reglamentuojančių teisės aktų. Skaitmeninės technologijos leidžia maksimaliai sumažinti intervencijos apimtis bei radiacinę apšvitą. Instrumentų, įrenginių dezinfekcija ir sterilizavimas bei vienkartinių priemonių naudojimas atitinka aukščiausius infekcijos kontrolės standartus. Įdiegta rekuperacijos bei kondicionavimo sistemos, o kabineto oras periodiškai dezinfekuojamas uždara ultravioletinių spindulių sistema, taip sumažinant biologinę oro taršą.

Susisiekite

Šeimyniškių g. 44, Vilnius

+370 657 77747

Facebook

Registruotis

Išsami informacija padės kuo efektyviau suplanuoti Jūsų vizitą! Būtume dėkingi, jei registruodamiesi:

  • Aprašytumėte problemą, dėl kurios kreipiatės
  • Jei žinote, nurodytumėte specialistą, į kurį norėtumėte kreiptis
  • Jums patogius vizitų laikus
  • Jeigu turite, pridėtumėte papildomą medžiagą (rentgeno/foto nuotraukas, išrašų kopijas ir kita)
Pasirinkti
Nepasirinktas joks failas

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir tiesioginės rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jei nesutinkate, slapukų Jūsų įrenginyje netalpinsime, tačiau kai kurios svetainės funkcijos gali iš dalies ar visiškai neveikti. Plačiau

Sutinku