Hero image

Apie mus

ProDentum“ pavadinimas byloja apie siekį suteikti pacientams aukščiausio profesionalumo paslaugas. „ProDentum“ klinika įsikūrusi Vilniaus centre, susisiekimo atžvilgiu patogioje vietoje, adresu Šeimyniškių g. 44.

ProDentum vertybės

Mūsų pavadinime užkoduotas profesionalumas – tikime, kad būtent jis yra tiesiausias kelias į sveiką šypseną per:

  • Pasitikėjimu grindžiamą paciento ir gydytojo ryšį
  • Reiklumą mūsų darbo kokybei ir besąlygišką rūpinimąsi pacientu
  • Optimalius gydymo metodus, visapusiškai tenkinančius pacientą
image

Kodėl verta rinktis ProDentum?

Profesionalumas

Aukštai gydymo kokybei pasiekti reikalinga išskirtinė gydytojų odontologų kompetencija, koordinuotas komandinis darbas bei rūpestingumas ir pagarba pacientui, todėl gydymą mūsų klinikoje atlieka savo sričių odontologai specialistai, stažavęsi daugelio užsienio šalių (JAV, Vokietijos, Japonijos, Italijos ir kt.) universitetuose, konferencijose bei mokymuose. ProDentum komanda yra aktyviai įsitraukusi į mokslinę veiklą, organizuoja tobulinimo renginius ir išlieka tarp lyderių savo srityje.

image
Modernumas

ProDentum pacientų gydymui naudojama naujausia odontologijos įranga ir skaitmeniniai prietaisai, leidžiantys išgauti maksimaliai tikslias bei estetiškas restauracijas. Dantų implantacija planuojama remiantis 3D vaizdų analize, o specializuotos įrangos (pvz. spektrofotometro) naudojimas leidžia pasiekti nepriekaištingą dantų protezų estetiką. Mūsų laboratorijos ištekliai ir priemonės leidžia suteikti greitą laikinų ir nuolatinių protezų gamybos paslaugą. Dantų protezams gaminti naudojami skaitmeniniai 3D skeneriai bei frezavimo/spausdinimo įrenginiai (CAD/CAM įranga – angl. „computer assisted design/computer assisted milling“).

image
Rūpestingumas

Aukšta darbo rezultatų kokybė pasiekiama tuomet, kai pacientas yra motyvuotas bei žino jam aktualią, su gydymu susijusią informaciją. Pacientus, atvykusius į ProDentum, išsamiai ir objektyviai supažindiname su atliekamų procedūrų specifika, alternatyvomis, rezultatais. Baigus gydymą toliau rūpinamės mūsų pacientais, juk pacientų priežiūra baigus gydymą, priminimai apie profilaktinius vizitus, pacientų mokymas, higieninių įgūdžių formavimas – ypač svarbūs siekiant užtikrinti gerus ilgalaikius rezultatus.

image
Saugumas

Rinkdamiesi naujausias ir moderniausias metodikas, remiamės kritiniu požiūriu bei moksliniais tyrimais, siekdami užtikrinti pacientų saugumą. Besąlygiškai laikomasi higieną ir radiacinę saugą reglamentuojančių teisės aktų. Skaitmeninės technologijos leidžia maksimaliai sumažinti intervencijos apimtis bei radiacinę apšvitą. Instrumentų, įrenginių dezinfekcija ir sterilizavimas bei vienkartinių priemonių naudojimas atitinka aukščiausius infekcijos kontrolės standartus. Įdiegta rekuperacijos bei kondicionavimo sistemos, o kabineto oras periodiškai dezinfekuojamas uždara ultravioletinių spindulių sistema, taip sumažinant biologinę oro taršą.

image

Kviečiame registruotis internetu!

Prieš ir po galerija

Skaitmeninė implantacija ir cirkonio oksido protezas

Pacientą vargino išimamų protezų keliamas diskomfortas. Kai kurių dantų būklė buvo kritinė. Likusių dantų būklė buvo optimizuota ir jie išsaugoti. Kad išvengtume išimamų protezų buvo pasirinkta dantų implantacija. Atliktas skaitmeninis dantų implantacijos ir protezavimo planavimas. Dantų implantacija, laikinas ir nuolatinis protezavimas atliktas naudojant pažangius protezavimo metodus, sutrumpinant gydymo ir paciento diskoforto laiką.

Gydymą atliko: Prof. med. dr. Vygandas Rutkūnas

Gyd. odontologas – ortopedas

Before
Before
Ortodontinis gydymas fiksuotomis liežuvio grotomis

Pacientė ir jos mama kreipėsi dėl tarpo tarp priekinių dantų. Skundėsi, kad mergaitė negali atsikąsti maisto.

Pacientei diagnozuotas atviras sąkandis, kurio priežastis buvo piršto kišimas tarp priekinių dantų stresinėse situacijose. Taikytas gydymas fiksuotomis liežuvio grotelėmis, kurios atliko piršto barjero funkcija. Buvo pasiektas lūpų raumenų ir liežuvio balansas.

Gydymas truko apie 2 metus. Kontroliniai vizitai kas 6 mėn.

Image
Gydymą atliko: Dovilė Bradulskaitė-Tursienė

Gyd. ortodontė (motinystės atostogose)

Before
Before
Estetinis plombavimas

Pacientas nepatenkintas priekinių dantų estenine išvaizda. Atliktas estetinis plombavimas maksimaliai tausojant danties audinius.

Image
Gydymą atliko: Viktorija Lideikė

Gyd. odontologė (motinystės atostogose)

Before
Before
Gidinė implantacija ir skaitmeninis protezavimas

Pacientas kreipėsi dėl prastos dantų būklės, dantenų uždegimo, nepakankamos kramtymo funkcijos, „sukritusio“ sąkandžio ir pablogėjusios išvaizdos. Atlikus ištyrimą, buvo atliktas skaitmeninis šypsenos planavimas. Skaitmeninių technologijų dėka, buvo suplanuota gidinė implantacija ir protezavimas cirkonio oksido keramika atstatant kramtymo funkciją bei estetiką.

Laboratorija – Digitorum LAB (www.digitorum.eu).

Gydymą atliko: Prof. med. dr. Vygandas Rutkūnas

Gyd. odontologas – ortopedas

Before
Before
Ortodontinis gydymas breketų sistema

Pacientas kreipėsi dėl tarpų tarp priekinių dantų. Atliktas gydymas viršutinio ir apatinio žandikaulių breketų sistema.  Gydymas truko 1,5 metų.

Image
Gydymą atliko: Dovilė Bradulskaitė-Tursienė

Gyd. ortodontė (motinystės atostogose)

Before
Before
Vieno danties estetinis plombavimas

Pacientė skundžiasi sena, neestetiškai atrodančia plomba priekiniame dantyje. Atliktas vieno danties estetinis plombavimas. Plombavimo metu danties audinai visiškai nepažeisti, tik pašalintas senas užpildas.

Image
Gydymą atliko: Viktorija Lideikė

Gyd. odontologė (motinystės atostogose)

Before
Before
Nusidėvėję kandamieji kraštai

Nedidelė, įprasta problema –  nusidėvėję kandamieji kraštai. Po plombavimo paciento šypsena žymiai jaunatviškesnė, be to, atkurti kandamieji kraštai dalyvauja sukandime judant apatiniam žandikauliui.

Gydymą atliko: Gerda Valiukienė

Gyd. odontologė

Before
Before
Estetinis plombavimas

Pacientė norėjo „pilnesnės“ šypsenos, kad nebūtų trikampio formos tarpelių tarp centrinių ir šoninių kandžių.

Buvo atlikta minimali dantenos formos korekcija lazeriu (nuotrauka atlikta kelios dienos po procedūros), plombuojant atkurtas nusidėvėjęs centrinio kandžio kraštas, pailginti šoniniai kandžiai.7

Gydymą atliko: Gerda Valiukienė

Gyd. odontologė

Before
Before
Vaikų dantų tiesinimas

Pacientė ir jos mama kreipėsi dėl netaisyklingai dygstančių dantų. Pacientei diagnozuotas priekinis kryžminis sąkandis. Buvo taikomas gydymas viršutinio žandikaulio plokštele. Gydymas truko apie 1 metus.

Image
Gydymą atliko: Dovilė Bradulskaitė-Tursienė

Gyd. ortodontė (motinystės atostogose)

Before
Before
Viršutinio žandikaulio plėtimas

Pacientas yra pradedamas ruošti ortognatinei operacijai.

Jam yra diagnozuotas siauras viršutinis žandikaulis. Dėl dalinio gomurio siūlės sukaulėjimo atliktas viršutinio žandikaulio plėtimas remiantis į 4 mini sraigtus gomuryje.

Image
Gydymą atliko: Dovilė Bradulskaitė-Tursienė

Gyd. ortodontė (motinystės atostogose)

Before
Before
Implantacija ir protezavimas naudojant CAD/CAM ir 3D spausdinimą

Netekti visi viršutinio žandikaulio dantys, netekta kramtymo funkcijos, prasta estetika, pažeisti likę apatinio žandikaulio dantys. Klinikos specialistai padėjo išsaugoti ir atstatyti apatinio žandikaulio dantis. Skaitmeninių technologijų pagalba, suplanuotas naujas sąkandis ir šypsena. 3D spausdinti gidai panaudoti implantacijai. Modernių technologijų pagalba, pagaminti biosuderinami bemetalės keramikos protezai, užtikrinantys gerą kramtymo funkciją, fonetiką ir estetiką.

Laboratorija – Digitorum LAB (www.digitorum.eu).

Gydymą atliko: Prof. med. dr. Vygandas Rutkūnas

Gyd. odontologas – ortopedas

Before
Before