Pažangios technologijos

Pažangios technologijos

image

Išskirtinės “ProDentum” klinikos technologijos

Implantavimo ir protezavimo (TFW) protokolas

“ProDentum” klinika yra vienintelė klinika Baltijos šalyse ir Rytų Europoje sukaupusi tokį kiekį klinikinės ir mokslinės informacijos bei patirties taikant skaitmenines technologijas dantų implantacijoje ir protezavime. To pasekoje buvo sukurtas TFW (angl. Total Fit Workflows) implantavimo ir protezavimo protokolas, kuris apima papildomų priemonių, tikslinančių 3D skaitmeninius vaizdus, naudojimą, specialius vaizdų lygiavimo algoritmus, protezinius komponentus, biosuderinamas medžiagas bei objektyvius tikslumą matuojančius metodus. Šios priemonės užtikrina ilgalaikiškesnį protezų ir implantų tarnavimą bei mažina komplikacijų skaičių. Daugiau informacijos skaitykite čia.

Išskirtinės “ProDentum” klinikos technologijos

Dinaminė navigacija, tai itin tiksli dantų implantacijos procedūra

ProDentum yra pirmoji klinika Lietuvoje pradėjusi naudoti šį inovatyvų implantacijos metodą. Tai virtualia realybe ir dinamine navigacija paremta dantų implantacijos procedūra. Implantacijos metu speciali programinė įranga gydytojui praneša, kurioje vietoje ir kaip tiksliai turi būti įsuktas implantas. Tokiu būdu yra užtikrinamas maksimalus implantacijos rezultatas ir sumažinama komplikacijų tikimybė, praktiškai yra eliminuojamas žmogiškosios klaidos faktorius.

Išskirtinės “ProDentum” klinikos technologijos

Intraoraliniai ir veido skeneriai

Naujausia technologija, suteikianti alternatyvą įprastiems atspaudams. Be to, jog suteikia daugiau kokmforto pacientui ir pagreitina technologinius procesus, naudojamas ir diagnostikoje bei implantacijos planavime. Skirtingų technologijų intraoraliniais skeneriais gautų 3D vaizdų pagalba pacientai supažindinami su dantų būkle, gauti vaizdai lygiuojami su kompiuterinės tomografijos ir veido skenerio vaizdais. Tokiu būdu sukuriamas “skaitmeninis pacientas” ir tokiame modelyje galimas tikslesnis ir kokybiškesnis gydymo planavimas.

Išskirtinės “ProDentum” klinikos technologijos

Skaitmeninė 2D ir 3D rentgeno diagnostika

Pacientų tyrimai klinikoje „ProDentum“ atliekami naudojant modernias 2D ir 3D skaitmenines rentgeno priemones, užtikrinančias mažiausią įmanomą apšvitą. Gaunamos dentalinės bei panoraminės 2D nuotraukos, atliekami įvairių tūrių 3D kompiuterinės tomografijos tyrimai. Tai – būdas gauti maksimalaus tikslumo duomenis naudojant minimalų apšvitos kiekį. Duomenys, saugomi kompiuterinėse laikmenose, gali būti peržiūrėti bet kurio paciento gydymą atliekančios komandos nario. Vaizdai lygiuojami su intraralinių skenerių vaizdais planuojant tikslias implantacijos procedūras.

Išskirtinės “ProDentum” klinikos technologijos

Spalvų nustatymo technologijos

Dantų spalvos nustatymas – vienas sudėtingiausių estetinės odontologijos etapų. Siekdami kuo geresnių rezultatų ir kuo tiksliau nustatyti paciento dantų spalvą, naudojame modernias spalvų nustatymo priemones: spektrofotometrus, poliarizacinius filtrus skaitmeniniams fotoaparatams, specialią programinę įrangą, intraoralinius skenerius ir spalvų kalibravimo priemones. Šiais įrenginiais gautą objektyvią informaciją apie paciento dantų spalvą, paprasta išsaugoti ir perduoti dantų technikams. Tam, kad gauti rezultatai būtų maksimaliai tikslūs, klinikoje įdiegta ir specialaus apšvietimo sistema.

Išskirtinės “ProDentum” klinikos technologijos

Dantų implantų stabilumo vertinimas

Dantų stabilumas – labai svarbi charakteristika, parodanti ar jau galima laikinais arba nuolatiniais protezai apkrauti implantus. Ne visiems pacientams dantų implantų adaptacija vyksta vienodu greičiu. Šis procesas priklauso nuo kelių rodiklių: paciento fiziologijos, kaulo kokybės bei kiekio, dantų implantų charakteristikų ir taikytos chirurginės technikos. Kaulo savybės ir implanto stabilumo prognozė vertinama specialia programine įranga ir planuojamas  gydymas. Norėdami įsitikinti, kad pacientui įsuktas danties implantas jau gali priimti krūvį, matuojamas įsukimo jėgos momentas. Taip pat naudojame dantų implantų stabilumui matuoti skirtą „Osstell“ įrenginį. Stabilumo tyrimas, naudojant šį įrenginį, atliekamas operatyviai, nesukeliant diskomforto pacientui.

Išskirtinės “ProDentum” klinikos technologijos

Dantų implantai

Klinikos darbuotojai turi sukaupę patirtį dirbant su įvairiomis implantų sistemomis: Nobel Biocare, Dentsply, Camlog, Biohorizons, Megagen, 3M, Neobiotech, Dentium, Straumann, MIS, Osstem, 3I/Zimmer ir kt. Todėl, parinkdami implantus, galime tai padaryti maksimaliai atsižvelgdami į individualias paciento savybes: kaulo kiekį, jo kokybę, protezavimo niuansus, kurie gali reikšmingai skirtis ir turėti įtakos galutiniams rezultatams. Taip pat galime teikti protezavimo paslaugas ir pacientams, kuriems implantacijos procedūra buvo atlikta kitur.

Išskirtinės “ProDentum” klinikos technologijos

Komfortiška ir patikima odontologinė įranga

Tam, kad galėtume užtikrinti pacientų komfortą ir pasiekti aukščiausią darbo kokybę, naudojame tik patikimų gamintojų įrangą ir medžiagas. Šiuo metu praktikoje naudojame užsienio kompanijų Ivoclar-Vivadent, KaVo, Kerr, Melag, Noritake, Planmeca, Vita, W&H, 3M, Heraeus ir kitų gamintojų produktus.

Procedūros, kurios trunka ilgiau, atliekamos minkštose kėdėse, naudojant papildomas, didesnį patogumą užtikrinančias, priemones. Chirurginėms procedūroms naudojami operaciniai šviestuvai, užtikrinantys gerą matomumą ir procedūros tikslumą. Pacientams, kuriuos kamuoja dantų gydymo baimė, siūlome gydymą taikant sedaciją arba bendrinę nejautrą naudojant vieno patikimiausių pasaulyje “Dreager” įrangą.

Išskirtinės “ProDentum” klinikos technologijos

Estetinė šypsenos ir veido analizė

Kramtymo bei fonetikos funkcijų atstatymas yra pamatiniai gydymo tikslai. Tačiau šios funkcijos yra glaudžiai susiję su veido ir šypsenos estetika. Siekiant užtikrinti aukščiausius estetinių parametrų šypsenoje atkurimo standartus, praktikoje įdiegėme ir ištobulinome 2D ir 3D veido vaizdų ir intraoralinių skenerių vaizdų sulygiavimus, leidžiančius sumodeliuoti būsimą šypseną skaitmeninėje erdvėje. Šalia esančios laboratorijos technikai operatyviai 3D spausdintuvu atspausdina naujų dantų formų modelius, pagal kuriuos pacientams galima uždėti laikiną naujos šypsenos “maketą” (angl. mock-up). Taip pacientas geriausiai gali įvertinti būsimą dantų gydymo planą ir gydymas atliekamas sklandžiai.

Išskirtinės “ProDentum” klinikos technologijos

Skaitmeninė dantų protezų gamybos laboratorija

Geriausiems rezultatams pasiekti, reikalingas itin glaudus ir gerai koordinuotas gydytojų ir dantų technikų bendradarbiavimas. Džiaugiamės galėdami dirbti su klinikos patalpose veikiančia, viena moderniausių Baltijos regione DIGITORUM LAB dantų technikų laboratorija. Ji yra sukaupusi didelę ne tik praktinę, bet ir mokslinę patirtį. Joje nuolat tobulinamos protezų gamybos technologijos. Naudojami šioje srityje pirmaujančių gamintojų įrenginiai: intraoralinis bei laboratorinis skaitmeniniai skeneriai (3Shape), VHF ir Imes-icore frezavimo įrenginiai, įvairių tūrių 3D spausdintuvai, modernios programinės įrangos, spalvų nustatymo prietaisai  ir kt. Šių priemonių naudojimas padeda aukštos kvalifikacijso specialistams šgauti aukščiausią kokybę, nepriekaištingą tikslumą bei maksimaliai sutrumpinti itin estetiškai atrodančių protezų gamybos laiką.

Išskirtinės “ProDentum” klinikos technologijos

Švara ir mikroklimatas

Gydymo aplinkos ir instrumentų švara palaikoma itin kruopščiai atsižvelgiant į visas galiojančias medicinos normas. Taip pat naudojama papildoma įranga, kuri normose nenurodoma, kaip būtina: UV lempos, sterilizavimo programinė įranga ir t.t. Instrumentų dezinfekcija, siekiant išvengti žmogiškojo faktoriaus, vykdoma automatiniame dezinfektoriuje “Miele”. Speciali programinė įranga leidžia atsekti sterilizavimo datą ir režimą. Tokiu būdu užtikrinama aukščiausio lygio švara ir instrumentų sterilumas. 

Sveikai personalo ir pacientų aplinkai užtikrinti patalpose įrengta mikroklimato įranga, leidžianti palaikyti pastovią patalpų temperatūrą, filtruojanti orą bei drėkinanti orą. Kviečiame apsižvalgyti po ProDentum kliniką virtualiame 3D ture.