ZEBRIS JMAoptic sistema

ZEBRIS JMAoptic sistema

„Prodentum” klinika- viena pažangiausių klinikų praktikoje taikanti naujausias technologijas pacientų gydymui. Nesenai klinikoje pradėjome naudoti Zebris JMAoptic sistemą. Šios sistemos pagalba galima registruoti individualius paciento parametrus.

„Prodentum” klinika- viena pažangiausių klinikų praktikoje taikanti naujausias technologijas pacientų gydymui. Nesenai klinikoje pradėjome naudoti Zebris JMAoptic sistemą. Šios sistemos pagalba galima registruoti individualius paciento parametrus. Tai klinikos komandai leidžia pasiekti aukščiausius kokybės standartus nuo paprastų ir pačių sudėtingiausių gydymo procedūrų metu.

Kiekvieno paciento kramtymo sistema yra absoliučiai individuali. Dėl šio priežasties gydymo metu reikalinga ne tik itin kruopštus ištyrimas, darbo preciziškumas, bet ir atsiranda poreikis taikyti sudėtingas ir daug laiko trunkančius gydymo etapus. Net ir viską realizavus dažnai galutinis taikymas vyksta paciento burnoje. Dėka skaitmeninių technologijų panaudojamų odontologijoje šie sudėtingi gydymo procesai tampa vis labiau efektyvesni gydymo komandai, taip pat ir pacientų komfortas gydymo metu auga. Integravus Zebris JMAoptic sistemą į gydymo procesą maksimaliai individualizuojame gydymo procesą. Tai leidžia ne tik pagreitinti procesą, sumažinti restauracijų adaptavimo poreikį, bet ir galime užtikrinti gydymo ilgaamžiškumą. Pacientams, kurie turi pažeistą ir jautrią kramtymo sistemą, galime atlikti itin detalų kramtymo sistemos ištyrimą.

Zebris JMAoptic sistema leidžia registruoti individualų paciento kramtymo judesį trimatėje erdvėje, matyti kaip juda apatinis žandikaulis tiek dantų tiek sąnario srityje. Tai ypač svarbu pacientams, turintiems problemų su smilkininio apatinio žandikaulio sąnario kompleksu. Sistema puikiai integruojasi į visas metodikas paremtas skaitmeninėmis technologijomis. Registravę visus reikalingus parametrus, kompiuterinėje erdvėje, dantų protezų modeliavimo programoje galime atkurti paciento kramtymo judesius, adaptuoti planuojamas restauracijas tiksliai pagal šiuos judesius, individualizuoti mechaninį kramtymo imitatorių- artikuliatorių.

Visi parametrai saugojami kompiuterinėje programoje ir, esant poreikiui, galima duomenis panaudoti pacientų sekimui, ateities gydymui.

pradėjome naudoti Zebris JMAoptic sistemą