Atsiliepimai

Atsiliepimai

Šilti ir draugiški specialistai, visada pasirūpina ir padeda ištikus bėdai. Visiškai be baimės ir ramia širdimi jiems patikiu savo šypseną.

Esu be galo dėkinga

Esu be galo dėkinga Eglei T. ir jos asistentėms už profesionalumą, išsamumą, jaukią atmosferą, kokybišką darbą ir šiltumą. Visuomet malonu sugrįžti (žinoma būtų geriau jei dantys būtų sveiki ir nereikėtų :D), bet esu labai patenkinta atradusi šią kliniką ir specialistus! 100% rekomenduoju! O administracijos darbuotojos visuomet pasitinka ir palydi su šypsena bei geriausia energija! Žodžiu, viskas labai tinka ir patinka! Ačiū Jums!

Emilija Grinevic
Atsiliepimas paliktas: Google Business logo
Pati geriausia klinika

Pati geriausia klinika. gyd odontoleogė Eglė nuostabi – visiškai be skausmo užgydo dandukus, o chirurgė Milda sugeba per 3 min išrauti 2 dantis, net nieko nepajutus. REKOMENDUOJU!

Viktorija Majauskienė
Atsiliepimas paliktas: Google Business logo
Atėjau su didelėmis problemomis

Atėjau su didelėmis problemomis, tad vaikščiojau į kliniką „kaip į darbą” – dažnai ir ilgą laiką. Bet visados buvau pasitikta su šypsena ir rūpesčiu. Ir toliau čia dirbantiems specialistams patikėsiu savo dantų sveikatą. Ypatingai dėkinga esu gydytojai Eglei, kuri nuoširdžiai man atsakydavo ir aptardavo, su dideliu kruopštumu sprendė mano problemas.

Viktorija Jackevičiūtė
Atsiliepimas paliktas: Google Business logo
Viena geriausių klinikų

Viena geriausių klinikų. Daug metų lankausi šioje klinikoje. Kartais bandau pakeisti ir nukeliauju į kitas klinikas ir visada tenka nusivilti ir grįžtu čia.Prodentum neteko nusivilti nei karto. Nuo malonaus bendravimo iki suteiktos paslaugos. Tikiuosi taip ir toliau.

Agnė Žiaugraitė (Saulėpiene)
Atsiliepimas paliktas: Google Business logo
Labai malonus aptarnavimas

Labai malonus aptarnavimas. Procedūra atlikta puikiai. Bendravimas šiltas, aiškus. Ką reikia patarė, ko paklausiau atsakė. Rekomenduoju 😊

Gita Žižytė
Atsiliepimas paliktas: Google Business logo
Nuostabi klinika

Nuostabi klinika. Jaunas profesorius subūrė didelį kolektyvą. Čia atliekamos visos paslaugos – nuo higienisto iki protezuotojo. Nereikia laukti ilgą laiką eilių. Piniginis klausimas irgi išsprendžiamas. Gydytojai gydo atsakingai ir profesionaliai. Norėjau padėkoti prof. V. Rutkūnui, gyd. Gabrielei , gyd. Mildai už tiktai profesionalų ir atsidavusį darbą

Janina Nijolė Cepiene
Atsiliepimas paliktas: Prodentum.lt logo
Ačiū daktarui

Ačiū daktarui Liudui ir visam Jaunam ir šauniau kolektyvui. Esu visiems dėkinga.

Žaneta
Atsiliepimas paliktas: Prodentum.lt logo
Dėkoju

Dėkoju už profesionaliai suteiktas paslaugas, malonų bendravimą ir konsultacijas.

Ieva Miecevičiūtė
Atsiliepimas paliktas: Google Business logo
Sveiki

Sveiki, esu pacjentė profesoriaus Rutkūno.
Jis yra tikras profesionalas, viską darė atsakingai ir kruopsčiai.
Po ilgų gydymų ir sudetingų procedūrų Prof. Rutkūnas ir jo komanda grąžino man pasitikėjimą savimi, išpildė mano gyvenimo svajonę šypsotis, nes situacija buvo beviltiška.
Didelis Ačiū Prof.Rutkūnui ir jo komandai.

Alina
Atsiliepimas paliktas: Prodentum.lt logo
Ačiū Prodentum

Ačiū Prodentum klinikos specialistams – Eglei, Rokui, Laurai, Mildai, Juditai ir visai administracijai už kokybiškai suteiktas paslaugas. Ypatingai norėjau pagirti gyd. Mildą, kuri pasirodė labai empatiška, nuoširdi, puikiai išmananti savo darbą ir labai pozityvaus požiūrio. Pasirodo, net ir labai nemalonios procedūros gali neatrodyti tokios baugios. Visiems linkiu sėkmės ir tobulėjimo. Iš manęs tik geriausios rekomendacijos!

Giedrius V.
Atsiliepimas paliktas: Prodentum.lt logo
1 2 3 4

Palikite atsiliepimą

Jei norite palikti atsiliepimą apie mūsų teikiamas paslaugas, maloniai prašome susisiekti su mumis.

„ProDentum” svarbi Jūsų nuomonė. Mielai kviečiame mums palikti atsiliepimą!