Atsiliepimai

Palikite atsiliepimą

Rūpinasi klientais. Visada malonus aptarnavimas, supratingi darbuotojai.

Mindaugas Sirvidis

Nuoširdžiai dėkoju doc. dr. V. Rutkūnui už profesionalumą, aukštą bendravimo kultūrą, už išsamią informaciją po kiekvienos procedūros ir pasiektą rezultatą! Ačiū visam klinikos personalui, kuris prisidėjo prie gydymo sėkmės! Linkiu, kad pas jus apsilankytų kuo daugiau pacentų, kuriems tikrai bus suteiktos aukščiausios kokybės odontologijos paslaugos! Sėkmės!

Irena Kartanienė

Nuoširdus ačiū doc. dr. V. Rutkūnui ir visiems Prodentum klinikos specialistams už profesionalų darbą ir sugrąžintą mano dukros šypseną bei pasitikėjimą savimi.

Vilija Vaičiulytė

Dėkoju gyd. V. Rutkūnui už profesionaliai atliktą darbą, išsamiai pateikiamą informaciją ir rūpestingumą. Nuostabus visas kolektyvas – greita reakcija, mandagumas, aukšta aptarnavimo kultūra!

Ode Ta

Geriausia klinika, kokią žinau! Visi darbuotojai labai profesionalūs, draugiški ir be galo rūpestingi. Visada žinojau, kad susidūrus su bet kokia problema dr. V. Rutkūnas padės su ja susitvarkyti ir suteiks pačią profesionaliausią odontologinę pagalbą. Esu labai dėkinga šiai klinikai!

Sima Sweet

Nesitikėjau, jog per trumpą vizitą Lietuvoje galima atlikti estetinį dantų protezavimą. Profesionalios protezuotojų ir dantų technikų komandos dėka, galiu džiaugtis estetiškomis bemetalės keramikos restauracijomis.

Rita, Londonas

Išgyvenau didelį šoką sužinojusi, jog teks šalinti likusius dantis ir jų išgelbėti nepavyks. Norėčiau padėkoti odontologui ortopedui dr. V. Rutkūnui ir visai „Prodentum” komandai už kantrybę bei puikų dantų implantavimo ir protezavimo rezultatą.

Jūsų pacientė Ana
Susisiekite

Kalvarijų g. 128A-2, Vilnius

+370 657 77747

Facebook

Google +

Registruotis

Išsami informacija padės kuo efektyviau suplanuoti Jūsų vizitą! Būtume dėkingi, jei registruodamiesi:

  • Aprašytumėte problemą, dėl kurios kreipiatės
  • Jei žinote, nurodytumėte specialistą, į kurį norėtumėte kreiptis
  • Jums patogius vizitų laikus
  • Jeigu turite, pridėtumėte papildomą medžiagą (rentgeno/foto nuotraukas, išrašų kopijas ir kita)
Pasirinkti
Nepasirinktas joks failas

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir tiesioginės rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jei nesutinkate, slapukų Jūsų įrenginyje netalpinsime, tačiau kai kurios svetainės funkcijos gali iš dalies ar visiškai neveikti. Plačiau

Sutinku