TFW implantavimo ir protezavimo protokolas

TFW implantavimo ir protezavimo protokolas

TFW implantavimo ir protezavimo protokolas apima skaitmeninių ir analoginių technologijų visumą, kurios naudojamos nuo diagnostinių vaizdų gavimo ir implantų planavimo iki galutinio protezo pritaikymo, naudojant specialius, tikslumą matuojančius, prietaisus.

TFW (angl. Total Fit Workflows) implantavimo ir protezavimo protokolas apima skaitmeninių ir analoginių technologijų visumą, kurios naudojamos nuo diagnostinių vaizdų gavimo ir implantų planavimo iki galutinio protezo pritaikymo, naudojant specialius, tikslumą matuojančius, prietaisus. TFW implantavimo ir protezavimo protokolas apima: 

  • 3D radiologinių bei optinių vaizdų (intraoralinis ir veido skeneriai) tikslesnį gavimą ir lygiavimą naudojant papildomus elementus bei programinę įrangą;
  • Naujos kartos statinę ir dinaminę implantų navigaciją;
  • Inovatyvių protezinių elementų, suderintų su implantacijos planu, gamybą CAM ir 3D spausdinimo būdu;
  • Implantų stabilumo gerinimą ir kaulo priauginimo poreikio mažinimą; 
  • Trumpesnes chirurgines procedūras, geresnį ir greitesnį gijimą bei didesnį paciento komfortą;
  • Inovatyvias ir tikslias implantų padėčių ir sąkandžio registravimo technikas; 
  • Protezinių komponentų, užtikrinančių geresnį protezo tikslumą, parinkimą;
  • Tikslesnius ir higieniškesnius protezus iš biosuderinamų medžiagų; 
  • Specialias protezų tikslumo didinimo ir jo vertinimo technologijas. 

TFW implantavimo ir protezavimo protokolo taikymui naudojami papildomi instrumentai, medžiagos, programinė įranga, vaizdų apdorojimo ir gydymo algoritmai. Tai leidžia užtikrinti geresnį dantų implantų ir protezų ilgalaikiškumą, efektyviau atstatyti kramtymo funkciją, estetiką bei paciento konfortą.

Kuo tai gali būti naudinga Jums?

Esant sudėtingesnėms klinikinėms situacijoms, kai pacientui reikia 3 ir daugiau implantų, yra svarbu kokybiškai gauti ir sujungti diagnostinius 3D vaizdus. Tokiu būdu sukuriamas skaitmeninis paciento modelis, kuriame galime simuliuoti gydymą. TFW implantavimo ir protezavimo protokolas užtikrina nepriekaištingą vaizdų lygiavimo kokybę bei diagnostinį tikslumą. Jo pagrindu gaminami naujos kartos chirurginiai gidai bei tarpiniai proteziniai elementai, kurie leidžia supaprastinti klinikines procedūras ir išvengti komplikacijų. Mažėja paciento diskomfortas, kaulo priauginimo poreikis, trumpėja gijimo laikas. Galutinių protezų gamyba naudojant TFW implantavimo ir protezavimo protokolą yra tikslesnė nei taikant įprastas skaitmenines technologijas. Viena didžiausių TFW implantavimo ir protezavimo protokolo pridėtinių verčių – jo taikymas gydant bedančius žandikaulius naudojant „Visi dantys ant 4” gydymo koncepciją. 

Protezavimas, naudojant TFW implantavimo ir protezavimo protokolą, leidžia pagaminti patogius, lengvai prižiūrimus ir ilgalaikius protezus bei užtikrina gerą ilgalaikę dantų implantų prognozę net ir sudėtingiausių klinikinių situacijų atvejais. 

Norėdami plačiau sužinoti, kaip tiksliosios odontologijos sprendimai gali būti pritaikomi Jums, registruokitės konsultacijai pas “ProDentum” klinikos specialistus.

Dažniausiai užduodami klausimai apie TFW

Ar su naujuoju TFW (angl. Total Fit Workflows) protokolu galima greičiau pasiekti norimą rezultatą (implantaciją ir protezavimą)?

Į klausimą atsako
Prof. med. dr. Vygandas Rutkūnas
Gyd. odontologas - ortopedas

Ar su naujuoju TFW (angl. Total Fit Workflows) protokolu galima greičiau pasiekti norimą rezultatą (implantaciją ir protezavimą)?

Naujasis TFW protokolas užtikrina tikslesnę dantų implantaciją, taigi procedūra tampa saugesne ir užtikrina ilgalaikiškesnį implantų tarnavimą. Protezuojant TFW protokolas sutrumpina gydymo trukmę ir įgalina pagaminti tikslesnius bei lengviau išvalomus protezus. TFW protokolas šiuo metu taikomas tik Prodentum klinikoje.