Biomimetinė odontologija, minimaliai invazyvi odontologija

Daugeliu atvejų, pasirinkus vieną ar kitą dantų protezavimo metodą, nepavyksta išvengti didžiausio šios procedūros trūkumo – dantų šlifavimo. Pastarasis labiausiai priklauso medžiagų, kurias numatyti naudoti protezuojant, tvirtumo bei mechaninių savybių. Kuo storesnis medžiagos sluoksnis bus reikalingas siekiant užtikrinti danties protezo tvirtumą, tuo ir danties teks šlifuoti daugiau. Laimei, esama ir kitų būdų. Šiandien neretai pasitelkiama minimaliai invazyvi dantų protezavimo technika, kuomet dantis reikia šlifuoti labai nedaug ar net pavyksta jų visai nešlifuoti. Gydymo metu taikant šią techniką naudojamos labai plonos bemetalės keramikos restauracijos, kurios yra cementuojamos prie danties – todėl tampa labai tvirtomis, užtikrina estetiką ir danties audinių tausojimą. Bemetalės keramikos restauracinės priemonės gali būti gaminamos iš skirtingų rūšių keramikos: stiklo, lauko špato ir kitokios keramikos. Pagal rūšį keramika skiriasi keletu savybių: skaidrumu ir tvirtumu. Pati skaidriausia (ir estetiškiausiai atrodanti) yra lauko špato, o ne tokia skaidri, bet tvirtesnė – stiklo. Prieš estetinio protezavimo procedūrą rekomenduojama atlikti skaitmeninį šypsenos planavimą.

Klinikoje „Prodentum“ visada siekiame geriausių rezultatų, todėl specializuojamės restauracinių priemonių iš bemetalės keramikos gamyboje.
Tam, kad pacientui būtų paprasčiau įsivaizduoti galutinį gydymo rezultatą bei jį įvertinti, prieš atliekant estetinio protezavimo procedūrą, vašku modeliuojami ir į burną perkeliami būsimų dantų modeliai. Siekdami, kad pacientas galėtų kuo tiksliau įvertinti siekiamą protezavimo rezultatą, klinikoje ProDentum naudojame skaitmenines technologijas, kurios suteikia galimybę virtualiu būdu planuoti būsimą dantų formą.

Dantenų krašto linija, šypsenos aukštis, lūpų bei dantų santykis ir kiti veido parametrai yra neatsiejami nuo dantų estetikos, todėl atliekant estetinio protezavimo procedūrą gali tekti ją derinti ir su ortodontiniu gydymu, plastine dantenų chirurgija ir kt.

Dantų bei šypsenos estetinę analizę, planavimą ir kitus tyrimus mūsų klinikoje atlieka odontologo-ortopedo kvalifikaciją įgiję gydytojai.

Lauko špato keramikos restauracija. Artimos natūraliam dančiui optinės savybės, maksimali estetika.

Susisiekite

Šeimyniškių g. 44, Vilnius

+370 657 77747

Facebook

Registruotis

Išsami informacija padės kuo efektyviau suplanuoti Jūsų vizitą! Būtume dėkingi, jei registruodamiesi:

  • Aprašytumėte problemą, dėl kurios kreipiatės
  • Jei žinote, nurodytumėte specialistą, į kurį norėtumėte kreiptis
  • Jums patogius vizitų laikus
  • Jeigu turite, pridėtumėte papildomą medžiagą (rentgeno/foto nuotraukas, išrašų kopijas ir kita)
Pasirinkti
Nepasirinktas joks failas

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir tiesioginės rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jei nesutinkate, slapukų Jūsų įrenginyje netalpinsime, tačiau kai kurios svetainės funkcijos gali iš dalies ar visiškai neveikti. Plačiau

Sutinku