Procedūra su ICON sistema (dantų karieso gydymas be gręžimo).

Procedūra su ICON sistema (dantų karieso gydymas be gręžimo).

Taikant ,,ICON’’ sistemą stengiamasi mikroinvaziviai (be gręžimo) gydyti pradinį ėduonį, kol jis yra emalio paviršiuje ir pirmame dentino trečdalyje

Pastebima, kad pacientai dažniausiai skundžiasi ant dantų atsiradusiomis dėmėmis (baltomis, rusvomis, gelsvomis). Šių dėmių atsiradimą gali lemti įvairūs veiksniai: demineralizacijos (pradinis ėduonis), fluorozė, trauma ar infekcija. Tačiau greitai ir be skausmo galima panaikinti arba sumažinti dėmių ryškumą su ,,ICON’’ dervos infiltracija.
Taikant ,,ICON’’ sistemą stengiamasi mikroinvaziviai (be gręžimo) gydyti pradinį ėduonį, kol jis yra emalio paviršiuje ir pirmame dentino trečdalyje. Ši procedūra yra veiksminga ir efektyvi tik pačioje pirminėje karieso pažeidimo stadijoje. Jei danties pažeidimas yra gilesnis, tada siūlomas plombavimas.
Procedūros eiga:
Procedūros metu pacientui yra izoliuojami dantys su ,,koferdamo” guma ar kita sistema. Dantų paviršiai nuvalomi poliruojant ir po šių etapų pradedama dirbti su ,,ICON’’ sistema. Dantų paviršiai yra veikiami specialia rūgštine medžiaga ,,ICON-etch”, paskui plaunami ir džiovinami su ,,ICON-dry’’ medžiaga. Galiausiai dėmės infiltruojamos ,,ICON-infiltrant” derva. Paskutiniame etape poliruojami dantys. Po procedūros prašoma paciento atvykti kontroliniam vizitui.
Procedūros trukmė 30-60 min.
Procedūra su ICON sistema (dantų karieso gydymas be gręžimo)

ICON sistemos kaina

Kainos tikslinamos konsultacijos metu bei gydymo eigoje.

Burnos higiena, dantų balinimas

Paslaugų
pavadinimai

Kaina

Kaina

Prof. med.dr. V. Rutkūnas

Procedūra su ICON sistema (dantų karieso gydymas be gręžimo)

69,00 - 89,00€