Kita

Kita

„ProDentum” klinikoje diagnozuojamos ir gydomos ne tik tradicinės odontologinės ligos, bet šalinamos ir kitos, rečiau kylančios problemos: minkštųjų audinių dirginimas, kurį sukelia dantų protezai; odontologinė alergija; protezavimo procedūra po operacijų, atliktų dėl onkologinių ligų ir kitos.

„ProDentum” klinikoje diagnozuojamos ir gydomos ne tik tradicinės odontologinės ligos, bet šalinamos ir kitos, rečiau kylančios problemos: minkštųjų audinių dirginimas, kurį sukelia dantų protezai; odontologinė alergija; protezavimo procedūra po operacijų, atliktų dėl onkologinių ligų ir kitos. Taip pat atliekama diagnostika (šypsenos estetikos ir sąkandžio), gaminamos įvairios kapos: sportinės, mažinančios knarkimą ir kitos.

Kapos mažinančios knarkimą 

Knarkimas – tai tiesiog pasipriešinimo ir turbulencijos garsas viršutiniuose kvėpavimo takuose. Priešingai paplitusiai nuomonei, knarkimo garsas sklinda ne iš nosies. Iš tikro knarkimas prasideda užpakalinėje kvėpavimo takų dalyje. Už liežuvio esanti burnos ertmė miego metu gali susiaurėti. 

Nuo knarkimo apsauganti dviguba kapa išstumia žandikaulį į priekį. Tai praplečia užpakalinę kvėpavimo takų dalį, sumažina pasipriešinimą ir turbulenciją, o tai gali sustabdyti knarkimą.

Mūsų klinikoje gaminamos kapos yra pilnai individualizuotos, jas galima reguliuoti pritaikant maksimaliam rezultatui gauti.

Svarbu paminėti, kad knarkimo priežasčių gali būti kelios, todėl reikalinga konsultacija įvertinti šias priežastis. Kai kuriais atvejais reikalingas kompleksinis gydymas įtraukiant keletą medicinos specialistų (Otorinolaringologas, veido ir žandikaulių chirurgas, odontologas-ortopedas)

kapos nuo knarkimo
kapos nuo knarkimo
Dažniausiai užduodami klausimai apie kitas paslaugas

Ar knarkimo kapos padeta visiems pacientams?

Į klausimą atsako
Prof. med. dr. Vygandas Rutkūnas
Gyd. odontologas - ortopedas

Ar knarkimo kapos padeta visiems pacientams?

Šios kapos tinka ne visiems. Pirmiausia reikalinga konsultacija su LOR gydytoju bei kitais specialistais, pas kuriuos Jus nukreips LOR gydytojas.