Keraminės laminatės

Keraminės laminatės

Laminatės - tai itin plonos, nuo 0.2 mm bemetalės keramikos plokštelės, kuriomis yra dengiami išoriniai nuosavų dantų paviršiai.

Keraminės laminates – vienas pagrindinių būdų sukurti šypseną, kuri džiugins pacientą ir jo aplinkinius. Laminatės – tai itin plonos, nuo 0.2 mm bemetalės keramikos plokštelės, kuriomis yra dengiami išoriniai nuosavų dantų paviršiai. Plonos laminačių keramikos plokštelės sugeria, atspindi ir praleidžia šviesą lygiai taip pat, kaip ir natūralus danties emalis. Laminatėmis galima taisyti dantų spalvos, formos, ilgio, padėties trūkumus. Kiekvienam pacientui laminatės gaminamos individualiai, dantų techniko laboratorijoje atlikus kruopštų ištyrimą ir planavimą. Pagrindiniai laminačių privalumai lyginant yra natūrali išvaizda ir maksimali estetika, tvirtos ir ilgaamžės, atsparios nusidėvėjimui, tausoja danties audinius, kadangi atliekamas tik minimalus danties paviršiaus šlifavimas, ant keramikos paviršiaus ypač mažai kaupiasi apnašas, mikrobai. Protezavimas dantų laminatėmis – sudėtinga procedūra, reikalaujanti maksimalaus kruopštumo ir itin gero komandinio darbo. „ProDentum” klinika yra išskirtinė klinika, nes dantų technikų laboratorija yra odontologijos klinikos patalpose, todėl bendradarbiavimas tarp gydytojo ir laboratorijos, kurioje gaminama individuali keramika, visada yra glaudus ir leidžiantis pasiekti maksimalių rezultatų per kuo trumpesnį laiką. Taip pat klinikoje naudojamos skaitmeninės planavimo ir gydymo technologijos, leidžiančios sutrumpinti vizitų skaičių, atlikti tikslesnį planavimą, greitesnį bei patogesnį gydymą pacientui.

Laminatės yra plonos ir praleidžia šviesą, todėl labai tamsių dantų spalvos korekcija gali būti sudėtinga. Jos ilgiau nei plombinės medžiagos, kurias reikia periodiškai poliruoti ar koreguoti, išlaiko puikias estetines savybes. Pacientams, kurių dantys yra smarkiau pažeisti ar turintiems parafunkciją (dantų sukandimas, gręžimas ir pan.) laminatės gali būti kontraindikuotinos. Jei individuali burnos higiena tinkama, atliekama periodinė profesionali higiena ir patikra, kasnakt dėvima apsauginė kapa, nekandama labai kietų produktų, laikomasi gydytojo rekomendacijų, tai laminatės tarnauja patikimai ir ilgai.

Keraminių laminačių kainos

Kainos tikslinamos konsultacijos metu bei gydant.

Dantų ir implantų fiksuoti protezai

Paslaugų
pavadinimai

Kaina

Kaina

Prof. med.dr. V. Rutkūnas

Laminatė (stiklo keramikos restauracija su estetine keramikos apdaila)

790,00€

Laminatė (lauko špato keramika)

890,00€

Prof. dr. odontologo-ortopedo V. Rutkūno paslaugų įkainiai

Paslaugų
pavadinimai

Kaina

Kaina

Prof. med.dr. V. Rutkūnas

Laminatė (stiklo keramikos su estetine keramikos apdaila)

1047,00€

Laminatė (lauko špato keramika)

1175,00€

Dažniausiai užduodami klausimai apie keramines laminates

Ar gerai laikosi laminatės?

Į klausimą atsako
Justinas Pletkus
Gyd. odontologas - ortopedas

Ar gerai laikosi laminatės?

Šiuolaikinės technnologijos ir medžiagos leidžia netiesiogines restauracijas (tame tarpe ir laminates) pritvirtinti itin kokybiškai. Įsivaizdavimui, ryšys tarp keramikos ir emalio yra maždaug pusantro karto stipresnis nei ryšys esantis tarp emalio ir dentino natūraliame danties audinyje.

Ar čia visam gyvenimui ir jų nereikės keisti?

Į klausimą atsako
Justinas Pletkus
Gyd. odontologas - ortopedas

Ar čia visam gyvenimui ir jų nereikės keisti?

Laminatės- vienas ilgaamžiškiausių dantų restauravimo būdų. Ilgaamžiškumas labai priklauso nuo dantų būklės, kurie yra restauruojami ir nuo darbo kokybės bei paciento priežiūros po restauravimo. Esant geroms salygoms restauracijos gali tarnauti daugiau nei 20 metų, tačiau tai nereiškia, kad 20 metų yra galiojimo laikas, po kurio būtinai reikės keisti restauraciją.

Ar reikia daug danties nugręžti?

Į klausimą atsako
Prof. med. dr. Vygandas Rutkūnas
Gyd. odontologas - ortopedas

Ar reikia daug danties nugręžti?

Priklausomai nuo atvejo šlifavimo gali iš viso nebūti. Tiesa tokie atvejai pakankamai reti, tačiau mūsų gydymo planavimo tikslas išsaugoti kuo daugiau danties audinių. Dažniausiai apsiribojama emalio kontūravimu, kas reiškia, kad danties vientisumas yra nepažeidžiamas visiškai.