Estetinis plombavimas ir estetinė odontologija

Šypsena – tai yra mūsų vizitinė kortelė. Ar dažnai susimąstome apie tai, kokią įtaką mūsų gyvenimo kokybei daro šypsena?

Juk besišypsantis žmogus atrodo daug patrauklesnis, malonesnis ir labiau  pasitikintis savimi. Tačiau žmonės dažnai vengia šypsotis, galbūt dėl neestetiškai atrodančių priekinių dantų. Ar įmanoma tai pakeisti? Be abejo. Pats efektyviausias ir greičiausias būdas yra estetinis plombavimas.  Praktika rodo, kad atlikus estetinį plombavimą pacientai žymiai dažniau šypsosi ir labiau pasitiki savimi.

Estetinis plombavimas

Kas yra  estetinis plombavimas?

Tai modernus gydymo būdas, kurio metu yra atkuriami pažeisti ar negražiai atrodantys priekiniai dantys. Plombuojant yra maksimaliai išsaugomi natūralūs danties audiniai, dažniausiai jie net nėra šlifuojami, todėl išlieka gyvybingi. Tokio plombavimo metu yra atkūriama dantų forma, spalva, dydis, skaidrumas ir net netaisyklinga padėtis dantų lanke. Visa plombavimo esmė yra atstatyti dantį taip, kad jis nesiskirtų nuo šalia esančių dantų t.y. atkartoti jo anatomiją. Estetinis plombavimas, tai ne vien tik viso danties paviršiaus dengimas plombine medžiaga, tai gali būti tik kandamųjų kraštų atstatymas arba per plačių tarpdančių (tremų/ diastemų) uždarymas.

Estetinio plombavimo pliusai ir minusai.

Estetinis plombavimas, tai yra mažiausiai invazinis gydymo būdas. Lyginant su kitomis atkūrimo technikomis tokiomis kaip protezavimas ar ortodontinis gydymas – estetiniam plombavimui reikalingas pats mažiausias laiko intervalas.

Per vieną vizitą, trunkantį 4-6 valandas galime sutvarkyti 6 dantis. Tai labai patogu pacientams, neturintiems daug laiko, gyvenantiems užsienyje arba tiesiog norintiems greito ir efektyvaus rezultato.

Net ir praėjus keliems metams po atlikto plombavimo, galima atlikti nežymias spalvos bei formos korekcijas neperdarant viso plombavimo.

Svarbus dalykas, kurį reikėtų žinoti prieš atliekant plombavimą, yra tai, kad norint kuo ilgiau išlaikyti gražius plombuotų dantų paviršius, kartą per metus rekomenduojame atvykti į pakartotinus plombų poliravimus.  

Dantys prieš tvarkant dantų nusidėvėjimą ir naudojant estetinį plombavimą Dantys po tvarkymo, atliktas estetinis plombavimas

PRIEŠ

Dantų nusidėvėjimas ir estetinis plombavimas.

PO GYDYMO

Dantų nusidėvėjimas ir estetinis plombavimas.

Kada rekomenduojama atlikti estetinį plombavimą?

Estetinį plombavimą rekomenduojame atlikti, kai esate nepatenkinti savo dantų forma, spalva, dydžiu, skaidrumu, netaisyklinga padėtimi dantų lanke arba senomis, nekokybiškomis plombomis priekinių dantų srityje. Dažnai estetinį plombavimą siūlome atlikti po ortodontinio gydymo, kai jau yra suvestas taisyklingas sukandimas, tačiau iki tobulos šypsenos dar trūksta smulkių detalių. Taip pat visada rekomenduojame plombuoti nudilusius kandamuosius kraštus.

Visų pirma reiktų paminėti, kas nutinka dilimo metu.

Kai nudyla emalis – pati tvirčiausia danties medžiaga, kuri dengia danties  kandamuosius kraštus- atsiveria daug minkštesnis audinys – dentinas. Tuomet dilimas paspartėja, dantys gali tamsėti, skilinėti, atsirasti jautrumas. Todėl nudilusius kandamuosius kraštus yra būtina restauruoti kompozitais ir taip atstatyti ne tik estetiką, bet ir funkciją.

 PRIEŠ

Nudilusių kandamųjų dantų atstatymas

 PO GYDYMO

Nudilusių kandamųjų dantų atstatymas

Kaip atliekamas estetinis plombavimas?

Prieš plombavimą yra būtina atlikti profesionalią burnos higiena, kartais siūlome atlikti ir dantų balinimą. Atvykus į estetinį plombavimą pacientui yra atliekama vietinė nejautra, kad nejaustų jokio diskomforto. Iš plombuojamų dantų yra pašalinami ėduonies pažeisti audiniai, seni, nekokybiški užpildai. Danties paviršius paruošiamas plombavimui. Plombuojant yra taikoma sluoksniavimo technika ir tokiu būdu yra atkuriama danties anatomija. Atstatymui yra naudojamos naujausios, pagal „Nano” technologiją pagamintos kompozicinės medžiagos. Šie kompozitai pasižymi tvirtumu ir ilgaamžiškumu, be to, turi labai plačią spalvų skalę, o tai leidžia gydytojui parinkti idealiai Jūsų natūralius dantis atitinkančią spalvą ir pasiekti puikių rezultatų.   

Estetinis dantų plombavimas atliekamas priekinių dantų srityje. Šios procedūros metu šalinami dantų defektai, kurie atsirado dėl ėduonies, patirtų traumų, dantų dilimo ir kitų veiksnių. Atliekant estetinį dantų plombavimą taip pat gali būti koreguojama spalva ir forma.

Įvertinęs situaciją ir paciento būklę gydytojas pasiūlo tinkamiausią būdą dantų estetikai atstatyti. Esant nedideliems defektams, jie gali būti šalinami plombinėmis medžiagomis, tačiau jei jų apimtis yra didesnė ir reikalingos rimtesnės korekcijos – bus atliekama protezavimo procedūra, kurios metu paprastai naudojamos bemetalės keramikos konstrukcijos: įklotai, užklotai, vainikėliai ar laminatės.

Daugiau informacijos apie šiuos metodus: Skaitmeninis šypsenos planavimas, estetinis protezavimas 

Estetinio plombavimo kainų lentelė

Paslauga Kaina (EUR)
Estetinis dantų plombavimas  
Maža plomba 70,00
Vidutinė plomba 100,00
Didelė plomba 125,00

 Estetinio plombavimo pavyzdžiai

 

Dantys prieš balinimą, dantenų korekcija lazeriu ir estetinį plombavimą Dantys po balinimo, dantenų korekcijos lazeriu ir estetinio plombavimo

PRIEŠ

Balinimas, dantenų korekcija lazerių ir estetinis plombavimas.

PO GYDYMO

 

Dantys prieš dantų kaklelio nusidėvėjimą ir tvarkymą Dantys po dantų kaklelio nusidėvėjimo tvarkymo

PRIEŠ

Dantų kaklelių nusidėvėjimas.

PO GYDYMO

       Dantų kaklelių nusidėvėjimas

 

Dantų nusidėvėjimo atstatymas ir estetinis plombavimas PRIEŠ Dantų nusidėvėjimo atstatymas ir estetinis plombavimas PO

PRIEŠ

Dantų nusidėvėjimo atstatymas ir estetinis plombavimas.

PO GYDYMO

       Dantų nusidėvėjimo atstatymas ir estetinis plombavimas.

 

Kandamųjų kraštų formos korekcija plombuojant ir dantenų formos korekcija lazeriu PRIEŠ Kandamųjų kraštų formos korekcija plombuojant ir dantenų  formos korekcija lazeriu PO

PRIEŠ

Kandamųjų kraštų formos korekcija plombuojant

ir dantenų formos korekcija lazeriu.

PO GYDYMO

 

Senos, neestetiškos, pralaidžios plombos PRIEŠ Senos, neestetiškos, pralaidžios plombos PO

PRIEŠ

Senos, neestetiškos, pralaidžios plombos.

PO GYDYMO

 

Balinimas ir nusidėvėjusių kandamųjų kraštų plombavimas PRIEŠ        Balinimas ir nusidėvėjusių kandamųjų kraštų plombavimas PO

PRIEŠ

Balinimas ir nusidėvėjusių kandamųjų kraštų plombavimas.

         PO GYDYMO

 

PRIEŠ

Dviejų priekinių dantų plombavimas

 PO GYDYMO

Susisiekite

Šeimyniškių g. 44, Vilnius

+370 657 77747

Facebook

Registruotis

Išsami informacija padės kuo efektyviau suplanuoti Jūsų vizitą! Būtume dėkingi, jei registruodamiesi:

  • Aprašytumėte problemą, dėl kurios kreipiatės
  • Jei žinote, nurodytumėte specialistą, į kurį norėtumėte kreiptis
  • Jums patogius vizitų laikus
  • Jeigu turite, pridėtumėte papildomą medžiagą (rentgeno/foto nuotraukas, išrašų kopijas ir kita)
Pasirinkti
Nepasirinktas joks failas

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir tiesioginės rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jei nesutinkate, slapukų Jūsų įrenginyje netalpinsime, tačiau kai kurios svetainės funkcijos gali iš dalies ar visiškai neveikti. Plačiau

Sutinku