Tyrimai ir konsultacijos

Visoms konsultacijoms dėl gydymo mūsų klinikoje keliamas tikslas – sudaryti kuo detalesnį gydymo planą, kuris būtų priimtinas visais atžvilgiais, atsižvelgiant į paciento būklę, dabartinę situaciją, nusiskundimus, galimybes ir pageidavimus. Konsultacijų metų pacientui suteikiama visa reikiama informacija apie numatomą gydymą, galimas alternatyvas, gydymo privalumus bei trūkumus, planuojama gydymo trukmė ir kaina.

Siekiant užtikrinti aukščiausią gydymo kokybę, kartais tenka pasitelkti ir kitų sričių specialistų konsultacijas, pavyzdžiui, endodontologų, periodontologų ir kitų ričių ekspertų. Taip pat, esant poreikiui, gali būti reikalingi radiologiniai tyrimai: dentalinės, panoramines nuotraukos, kompiuterinė tomografija ir 3D kompiuterinis modeliavimas. Jei atvejis yra sudėtingesnis, gali būti reikalinga ir diagnostinių modelių analizė, taip pat gali tekti atlikti fotografavimo, diagnostinio modeliavimo, žandikaulio (smilkininio-apatinio) sąnario ligų diagnostiką bei pasitelkti kitas priemones. Diagnostinių modelių ir fotografijų, padarytų dar gydymo pradžioje, tikslas – supažindinti pacientą su gydymu, suteikti jam galimybę kuo aiškiau suvokti jo esmę ir palyginti rezultatą su buvusia būkle.

ProDentum klinikos specialistai visada tiksliai informuos apie dantų būklę, patars, kurie gydymo metodai labiausiai tinka Jūsų atveju, ir supažindins su dantų prognoze.

 

 

Susisiekite

Šeimyniškių g. 44, Vilnius

+370 657 77747

Facebook

Registruotis

Išsami informacija padės kuo efektyviau suplanuoti Jūsų vizitą! Būtume dėkingi, jei registruodamiesi:

  • Aprašytumėte problemą, dėl kurios kreipiatės
  • Jei žinote, nurodytumėte specialistą, į kurį norėtumėte kreiptis
  • Jums patogius vizitų laikus
  • Jeigu turite, pridėtumėte papildomą medžiagą (rentgeno/foto nuotraukas, išrašų kopijas ir kita)
Pasirinkti
Nepasirinktas joks failas

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir tiesioginės rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jei nesutinkate, slapukų Jūsų įrenginyje netalpinsime, tačiau kai kurios svetainės funkcijos gali iš dalies ar visiškai neveikti. Plačiau

Sutinku