Tyrimai ir konsultacijos

Tyrimai ir konsultacijos

Visoms konsultacijoms dėl gydymo „ProDentum” klinikoje keliamas tikslas – sudaryti kuo detalesnį gydymo planą, kuris būtų priimtinas visais atžvilgiais, atsižvelgiant į paciento bendrą ir stomatognatinės sitemos būklę, nusiskundimus, galimybes ir pageidavimus.

Visoms konsultacijoms dėl gydymo „ProDentum” klinikoje keliamas tikslas – sudaryti kuo detalesnį gydymo planą, kuris būtų priimtinas visais atžvilgiais, atsižvelgiant į paciento bendrą ir stomatognatinės sitemos būklę, nusiskundimus, galimybes ir pageidavimus. Konsultacijų metų pacientui suteikiama visa reikiama informacija apie numatomą gydymą, galimas alternatyvas, gydymo privalumus bei trūkumus, planuojama gydymo trukmė ir kaina.

Siekiant užtikrinti aukščiausią gydymo kokybę, kartais tenka pasitelkti ir kitų sričių specialistų konsultacijas, pavyzdžiui, endodontologų, periodontologų, burnos chirurgų, dantų implantacijos, protezavimo ir kitų sričių ekspertų. 

Specialiems tyrimams naudojame daug modernios įrangos: karieso ir apnašo detektorius, intraoralinius skenerius, dentalines ir panoramines rentgeno nuotraukas, 3D kompiuterinės tomografijos tyrimą, spektrofotometrą, fotografiją ir veido skenavimą, apatinio žandikaulio padėčių registravimą ir daugelį kitų. 

Didesnės apimties restauraciniam gydymui ir ypač implantacijos planavimui naudojame „ProDentum” praktikų ir mokslininkų ištobulintą skaitmeinio paciento koncepciją ir tikslios implantacijos bei protezavimo TFW implantavimo ir protezavimo protokolą. Daugiau apie šiuos dabus galite rasti čia: www.digitorum.eu 

Šie inovatyvūs diagnostikos ir gydymo būdai leidžia žymiai tiksliau nei įprastinės skaitmeninės technologijos apjungti daug diagnostinių vaizdų į vieną “skaitmeninį pacientą”. 3D radiologiniai, intraoralinio ir veido skenerių vaizdai apjungiami ir pradedama restauracinio gydymo, dantų implantacijos simuliacija. Tokiu būdu situacija įvertinama kompleksiškai, gydymo eiga, ypatumai ir jo kaštai yra gerai prognozuojami. Pacientui toks gydymo planas ir jo eiga tampa suprantamesni ir jis gali aktyviai dalyvauti priimant sprendimus.

3D diagnostinių vaizdų hologramos
3D diagnostinių vaizdų hologramos gali būti naudojamos komunikuojant su kitais specialistais bei būti panaudotos projektuojant 3D vaizdus ant modelių bei paciento.

„ProDentum” klinikos specialistai visada tiksliai ir suprantamai informuos apie dantų būklę, patars, kurie gydymo metodai labiausiai tinka Jūsų atveju, ir supažindins su dantų bei jų gydymo prognoze.

Dažniausiai užduodami klausimai apie tyrimus ir konsultacijas

Kiek radiacinės apšvitos gauna pacientas atliekant dentalinę, panoraminę rentgeno nuotrauką?

Į klausimą atsako
Prof. med. dr. Vygandas Rutkūnas
Gyd. odontologas - ortopedas

Kiek radiacinės apšvitos gauna pacientas atliekant dentalinę, panoraminę rentgeno nuotrauką?

„ProDentum” klinikoje naudojami modernūs skaitmeniniai radiologiniai prietaisai, užtikrinantys minimalią apšvitą. Atliekant dentalinę rentgeno nuotrauką vidutinė apšvita yra 5 μSv (mikro Sivertai), o panoraminę – 20 μSv. Palyginimui, 50 g Braziliškų riešutų (Bertoletijų) skleidžia 5 μSv, o transatlantinio skrydžio metu gaunama vidutiniškai 80 μSv apšvita.

Aš noriu iškart pradėti gydymą, konsultacijos man nereikia, kodėl negalima taip padaryti?

Į klausimą atsako
Prof. med. dr. Vygandas Rutkūnas
Gyd. odontologas - ortopedas

Aš noriu iškart pradėti gydymą, konsultacijos man nereikia, kodėl negalima taip padaryti?

Net ir iš pažiūros paprastas gydymo planas, reikalauja išsamaus ištyrimo ir konsultacijos. Paciento matoma „problema” gali būti kitų problemų priežastimi. Taip pat reikia pabrėžti, jog dalis odontologinių sutrikimų pacientams nėra juntama iki reikalingo skubios pagalbos.