Mūsų specialistai

Mūsų specialistai

Kviečiame susipažinti su mūsų specialistais!

Dantų technikai

Dantų technikus galime vadinti ir dantų architektais. Skaitmeninis šypsenos planavimas, estetiškos ir funkcionalios restauracijos, dantų implantų planavimas, chirurginių gidų gamyba, 3D spausdinimo ir CAD/CAM gamybos bei daugelis kitų sėkmės lemiančių procesų - visa tai daroma glaudžiai bendradarbiaujant su mūsų puikia DIGITORUM LAB dantų technikų komanda!

Administracija

Per metus “ProDentum” klinikoje įvyksta keliolika tūkstančių vizitų! Kiekvieno paciento atvejis mums ypatingas ir svarbus. Gydymo vizitų sukoordinavimas, aktualios informacijos suteikimas, skubių situacijų sprendimas, užsakymų koordinavimas, pacientų padrąsinimas ir kavos ar arbatos pasiūlymas - viskas bus padaryta!

Lina Dirmienė

Direktoriaus pavaduotoja

Dovilė Kubaitytė

Administratorė

Sandra Verseckienė

Administratorė

image

Džiaugiuosi, jog “ProDentum” klinika dirbdama kartu su “DIGITORUM” laboratorija ir mokslo centru bei Lietuvos ir užsienio universitetiniais partneriais, tapo vienais iš pasaulio lyderių skaitmeninės implantologijos ir odontologijos srityje. Tai sukuria ne tik mokslinę, bet ir didelę praktinę vertę mūsų pacientams. Inovatyvių bei patikimų gydymo metodikų kūrimas ir tobulinimas - tai mūsų DNR.

Prof. med. dr. Vygandas Rutkūnas

Gyd. odontologas - ortopedas

signature