Dantų gydymas su sedacija

Dalis pacientų odontologinių procedūrų metu yra kamuojami didžiulio diskomforto. Juos gali slėgti įvairios baimės: garso, kurį kelia odontologiniai antgaliai; stipresnio prisilietimo; dūrio; kvapų; aplinkos ir kitos. Dažniausiai šios baimės – nekokybiško, anksčiau taikyto gydymo pasekmė. Paprastai šios baimės ir diskomfortas yra suvaldomi, ypač kai pacientui suteikiama reikiama informacija apie atliekamas procedūras, jų eigą ir principą. Vis dėlto, esama ir tokių atvejų, kai to padaryti nepavyksta ir tenka taikyti bendrąją nejautrą, dantų gydymą su sedacija(dažniausiai vaikams). Bendroji nejautra gali būti taikoma ir tuomet, kai atliekamos išties ilgos ir nemalonius pojūčius keliančios procedūros, kai tai būtina dėl pacientų psichinės būklės, kai yra išreikštas pykinimo refleksas bei kitais atvejais.

Galimi bendrosios nejautros būdai:

  • Peroralinė sedacija (geriami vaistai). Taikant šią nejautrą, odontologinė procedūra gali trukti apie 40 minučių (maždaug tiek trunka 1-2 dantų gydymas). Šio lygmens nejautra ne visada veiksminga. Paprastai taikoma vaikams; suaugusiems pacientams – rečiau.
  • Intraveninė sedacija (leidžiami vaistai). Gali būti skirtingo stiprumo: minimali, vidutinė arba gili (narkozė). Jei taikoma ši nejautra, odontologinių procedūrų trukmė neribojama (nejautros metu gali būti gydomi visų dantų ėduonies sukelti pažeidimai, šalinami protiniai dantys, atliekama implantacija ir kt.). Nejautra visada veiksminga, jos stiprumas reguliuojamas.

Ar bendrinė nejautra yra reikalinga, gydytojas nusprendžia pasitaręs su pacientu arba/ir jį lydinčiais asmenimis. Po to, kai ima veikti bendroji nejautra, visada taikoma ir vietinė nejautra.
Intraveninė sedacija gali būti atliekama tik po anesteziologo-reanimatologo konsultacijos. Iki procedūros likus 4-6 valandoms pacientas turi nevalgyti, o likus 2 valandoms – nevartoti skysčių.
Po bendrosios nejautros pacientu rūpinasi gydytojai. Atlikus procedūrą pacientas negali vairuoti; būtina, kad jį lydėtų kitas asmuo.

Dantų gydymo taikant bendrąją nejautrą klausimais konsultuoja ProDentum klinikos specialistai.

 

Dantų gydymo su sedacija kainos

Paslauga Kaina (EUR)
Intraveninė sedacija vidutinės trukmės (0-2,5 val.) 190,00
Intraveninė sedacija ilgos trukmės (2,5 val ir daugiau) 270,00
Anesteziologo konsultacija 30,00

 

Susisiekite

Šeimyniškių g. 44, Vilnius

+370 657 77747

Facebook

Registruotis

Išsami informacija padės kuo efektyviau suplanuoti Jūsų vizitą! Būtume dėkingi, jei registruodamiesi:

  • Aprašytumėte problemą, dėl kurios kreipiatės
  • Jei žinote, nurodytumėte specialistą, į kurį norėtumėte kreiptis
  • Jums patogius vizitų laikus
  • Jeigu turite, pridėtumėte papildomą medžiagą (rentgeno/foto nuotraukas, išrašų kopijas ir kita)
Pasirinkti
Nepasirinktas joks failas

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir tiesioginės rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jei nesutinkate, slapukų Jūsų įrenginyje netalpinsime, tačiau kai kurios svetainės funkcijos gali iš dalies ar visiškai neveikti. Plačiau

Sutinku