Išskirtiniai pasiūlymai Jums!

Išskirtiniai pasiūlymai Jums!

ProDentum klinika kviečia registruotis vizitui ir suteikia išskirtinius dantų implantacijos bei protezavimo pasiūlymus.

Naujasis TFW implantacijos ir protezavimo protokolas bedančiams žandikauliams

Daugumoje klinikų yra taikomas “All-on-X” bedančių žandikaulių gydymo protokolas, kuomet į bedantį žandikaulį įsukami 4-10 implantų ir pritaikomas protezas. Naujasis TFW (angl. Total Fit Workflows) implantavimo ir protezavimo protokolas leidžia tokiems atvejams itin efektyviai pritaikyti skaitmenines technologijas ir pagaminti tikslesnius bei kokybiškesnius protezus. 

TFW implantavimo ir protezavimo protokolo privalumai: 
 Specialus pasiūlymas: 
  1. Nemokama konsultacija. 
  2. 500 EUR nuolaida bedančio žandikaulio implantavimo procedūrai. 
Papildomos sąlygos beu gydymo eiga, bus pristatyti koncultacijos metu, Už paslaugas galite atsiskaityti išsimokėtinai iki 15 000 eur.

Šoninių dantų abiejose apatinio žandikaulio pusėse atstatymas dantų implantų pagalba

Šoninių dantų netekimas lemia ženkliai suprastėjusią kramtymo funkciją ir apsunkina virškinimo sistemos veiklą. Klinikoje vykdomas klinikinis tyrimas, kurio metu pritaikomos inovatyvios šoninių dantų implantacijos ir protezavimo technologijos (statinė ir dinaminė navigacijos, ankstyvas dantų implantų apkrovimas ir pan.). 

 Specialus pasiūlymas: 

Papildomos sąlygos bei gydymo eiga, bus pristatyti konsultacijos metu. Už paslaugas galite atsiskaityti išsimokėtinai iki 15 000 eurų.

IŠSKIRTINIS General financing banko PASIŪLYMAS mūsų pacientams

Dažnai klientai kreipiasi dėl MEDLIZINGO kai reikia finansuoti dantų implantus ar protezus, kadangi bendra gydymo suma gali susidaryti nemaža, ypač kai taikoma „All-on-X” bedančio žandikaulio gydymo metodika. Odontologijos klinikos ProDentum vadovas, gydytojas odontologas-ortopedas prof. dr. Vygandas Rutkūnas sako, jog remiantis mokslinių tyrimų duomenimis, net apie 5–25 proc. implantų prasideda kaulo uždegimas, dėl kurio stipriai didėja rizika implanto netekti. Kaip sumažinti šią riziką?

Pasak V. Rutkūno, pastebima, jog pastaruoju metu daugėja įvairių komplikacijų po anksčiau atlikto gydymo implantais: kaulo tirpimas apie implantus, implantų, protezų lūžiai ir kitos problemos. Tai paskatino sukurti tikslųjį dantų implantavimo ir protezavimo (TFW) gydymo metodiką, kurios dėka visų arba beveik visų dantų netekę pacientai sugydomi žymiai saugiau, greičiau, patiria mažiau diskomforto, o gijimas būna lengvesnis. Taigi gaunama ženkliai geresnė kokybė taikant „All-on-X” gydymą. Naudojamos naujausios technologijos (intraoraliniai skeneriai, veido skeneriai, 3D spausdintuvai) leidžia pagaminti itin tikslius ir lengvai prižiūrimus protezus. Taikiant TFW protokolą pagaminami labai gerą biosuderinamumą turintys protezai iš cirkonio keramikos ir taip išvengiama plastiko ar metalo naudojimo.

Apjungus implantacijos ir protezavimo procesus skaitmeninėje erdvėje, jau gydymo pradžioje protezas suplanuojamas taip, kad jis būtų ne tik estetiškas ir tvirtas, bet ir lengvai išvalomas. Vėliau implantacijos ir kiti etapai vyksta sklandžiai ir užtikrinamas ilgalaikis rezultatas.

PASIŪLYMAS TIK Jums, taikant „All-on-X” bedančio žandikaulio gydymą ir norint pasiimti lizingą siūlomos palūkanos 0%, TM 0,55%.

Apie tiksliuosius naujos kartos protezus ant implantų ir faktorius, nuo kurių priklauso ilgalaikis implantų tarnavimas, skaitykite straipsnyje: https://www.delfi.lt/…/profesorius-atkreipe-demesi-i…

Atsiskaityti už dantų implantacijos bei kitas paslaugas galite išsimokėtinai su #GFB MEDLIZINGU, o pirmąją įmoką atidėti iki 3 mėnesių. Klinikoje teikiamos paslaugos: https://prodentum.lt/🦷